Новини - Сторінка 737

12 березня 2009, 17:14

Вісті з курсів гірничої та спеціально-рятувальної підготовки

11 березня на курсах гірничої та спеціально-рятувальної підготовки відбулися одночасно два відповідальні заходи. Слухачі курсів складали екзамен на здобуття робітничої професії «Водолаз» та проходили атестацію на здобуття даного фаху.
11 березня 2009, 09:12

Сильна половина Університету цивільного захисту України вітала своїх колежанок із Днем Весни

Напередодні Міжнародного жіночого свята колектив Університету цивільного захисту України вітав представниць прекрасної половини людства із Днем Весни – 8 Березня.

6 березня 2009, 13:47

27 березня 2009 року в Університеті цивільного захисту України кафедрою управління та економіки проводиться круглий стіл за темою „Актуальні проблеми управління у сфері цивільного захисту”.

Основна мета круглого столу: провести обговорення кола актуальних питань управління у сфері цивільного захисту та, зокрема, пожежної безпеки, які потребують подальших теоретичних досліджень.

4 березня 2009, 15:48

В Університеті цивільного захисту України пройшла презентація сучасного навчально-тренувального кризового центру

4 березня презентував свою навчальну діяльність на базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту України навчально-тренувальний кризовий центр.

4 березня 2009, 14:01

Компьютерную «модель» ЧП на стадионе «Металлист» в Харькове и виртуальную эвакуацию болельщиков планируют разработать в Университете гражданской защиты Украины

Как действовать во время ЧП на стадионе «Металлист»? В Университете гражданской защиты Украины планируют разработать специальную программу-тренажер, которая позволит отработать действия спасателей и курсантов в случае происшествия на стадионе во время Евро-2012. Чрезвычайная ситуация, смоделированная на компьютере, покажет способы эвакуации болельщиков в случае ЧС на стадионе. Планируется на примерах показать всем харьковчанам, как действовать при возможном ЧП – запустить социальную рекламу в метро, площадях, на телевидении, биг-бордах.
27 лютого 2009, 12:32

В Університеті цивільного захисту України відкрито нову науково-дослідну лабораторію

Лабораторія є вагомим підґрунтям для успішного засвоєння знань з хімії, термодинаміки вихованцями навчального закладу і повністю відповідає актуальним вимогам сьогодення.

27 лютого 2009, 10:43

Потужний генератор розробки управлінських рішень

Кризовий навчальний центр, що незабаром розпочне свою навчальну діяльність в Університеті цивільного захисту України, є необхідним для навчання керівного складу щодо вироблення прийняття рішень в умовах виникнення надзвичайних ситуацій будь-якого характеру.

25 лютого 2009, 16:48

Напредодні відзначення 195-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулась презентація наукової монографії

Напередодні відзначення 195-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка 24 лютого кафедра мовної підготовки презентувала наукову монографію І.Є. Богданової, завідувача кафедри мовної підготовки, «Біля джерел українського романтизму».