Новини - Сторінка 737

27 жовтня 2009, 12:01

65-летию Великой Победы посвящается
Никто не забыт, ничто не забыто.
Былое. Дети войны.

65 лет живет Украина без армий фашистских полчищ. 28 октября 1944 года последний немецкий оккупант ушел с нашей земли. На освобожденной от гитлеровского навала Родине помимо разрухи, лишений, потерь осталась и целая жизнь поколения. Поколения, окропленного войной. Это - дети войны. Миллионы советских ребятишек не играли "в войнушку" - война обожгла их детство своей суровой реальностью. Какой она была для шестилетнего Владимира Палюха расскажет он сам в специальном репортаже Ларисы Кошеваровой.

26 жовтня 2009, 13:49

Чемпионат мира по гиревому спорту

23-25 октября в г. Хмельницке прошел чемпионат мира по гиревому спорту.

23 жовтня 2009, 16:42

Про мистецькі перегони у Львові

Оперативно про мистецькі перегони з Ш Фестивалю "Палаючі серця", що триває у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності з 22-го до 25-го жовтня, повідомив прес-службі УЦЗУ диригент духового оркестру Станіслав Ленівенко.

23 жовтня 2009, 15:44

Презентація наукових досягнень Університету цивільного захисту МНС

23-го жовтня об'єктом уваги Всеукраїнських мас-медіа стали наукові розробки курсантів та студентів вишу МНС.

22 жовтня 2009, 16:00

Президент України приїхав на Харківщину.

У запланованій зустрічі Віктора Ющенка з представниками інтелігенції Слобожанщини візьмуть участь працівники Університету цивільного захисту України.

22 жовтня 2009, 09:38

У центрі уваги Всеукраїнських ЗМІ – наукові досягнення Університету цивільного захисту МНС

Об'єктом уваги Всеукраїнських мас-медіа стануть наукові розробки курсантів та студентів вишу МНС. Таке ноу-хау, як пожежний мотоцикл, або трайк курсанти факультету оперативно-рятувальних сил створювали під безпосереднім керівництвом викладачів кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Університету цивільного захисту МНС. ....

23-го жовтня для Всеукраїнських ЗМІ кафедра презентуватиме наукові розробки своїх вихованців.

21 жовтня 2009, 14:30

Профорієнтаційна робота в Університеті цивільного захисту МНС – завжди на високому рівні

Профорієнтаційна робота в Університеті цивільного захисту МНС є одним із пріоритетних напрямів діяльності навчального закладу.

20 жовтня 2009, 17:08

Художник без зрения Дмитрий Дидоренко представит серию своих картин

27 октября Университет МЧС станет творческой галереей маэстро. В Светлице первого курса факультета пожарной безопасности УГЗУ будет размещена экспозиция картин слепого художника Дмитрия Дидоренко. Состоится встреча мастера с курсантами и сотрудниками Университета гражданской защиты Украины.