Новини - Сторінка 737

3 червня 2010, 12:39

В Україні стартує українсько-польський проект у галузі безпеки людини «Пандемія, криза, катастрофа - час діяти спільно».

З 18 по 25 червня у польському місті П'йонкі пройде Міжнародний семінар з рятувальних робіт - FENIX 2010

3 червня 2010, 10:02

Національний університет цивільного захисту України опікується своїми підшефними

Днями фахівці Національного університету цивільного захисту України провели виїзні заняття з вихованцями та викладачами Харківського обласного спеціального загальноосвітнього навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.

2 червня 2010, 16:26

Наказом МНС від 05.05.2010 № 313 затверджено Зміни до Умов прийому та порядку відбору на навчання до вищих навчальних закладів МНС України, затверджених наказом МНС від 09.03.2006 № 126, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 29.03.2006 за № 342/12216 (також до наказу входить перелік Змін до Умов у новій редакції та Порівняльна таблиця внесених Змін зі змістом наказу МНС від 09.03.2006 № 126).

1 червня 2010, 12:26

Курсант Національного університету цивільного захисту МНС О. Бицко взяв участь у VII Конференції Всеукраїнської студентської ради

З 28-го до 30-го травня в м. Києві на базі Національного авіаційного університету відбулась VII Конференція Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, де взяли участь близько 300 лідерів студентського самоврядування з усіх регіонів України, а також представники різних студентських та молодіжних організацій.

1 червня 2010, 11:56

Танцювальний колектив «Флейм» Національного університету цивільного захисту МНС – переможець фестивалю «Шлях до зірок»

Протягом двох місяців, щосуботи, у Харкові на базі розважального центру "Шато-Лєдо" тривав відкритий фестиваль творчості та культури "Шлях до зірок", організований та проведений за підтримки відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Харківській області

31 травня 2010, 16:05

Новини з навчального полігону

Продовжується табірний збір з курсантами перших курсів у 2010 році.

31 травня 2010, 11:12

Цей день в нашій пам'яті навічно!

З метою підняття духовності, розширення кругозору, виховання високих бойових і морально-психологічних якостей, патріотизму, свідомого ставлення до виконання функціональних обов'язків курсантами 2-го та 3-го курсів факультету ОРС, під керівництвом начальників курсів п/п-ка сл. ЦЗ Гребельника Костянтина Володимировича і п\п-ка сл. ЦЗ Байбака Олександра Юрійовича та учасниками ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції завідуючим курсів, гірничої рятувальної та спеціальної підготовки факультету ОРС Кулаковим Сергієм Володимировичем і ветераном нашого Університету доцентом кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сенчихіним Юрієм Миколайовичем, 28.05.10 року була організована екскурсійна поїздка, під час якої ми побачили своїми очами місце аварії, наслідки та "30-ти кілометрову зону відчуження"

29 травня 2010, 12:28

595 слухачів заочного навчання Національного вишу МНС отримали дипломи бакалавра, спеціаліста, магістра

29-го травня в Національному університеті цивільного захисту МНС відбувся випуск слухачів заочного навчання.