Новини - Сторінка 753

17 червня 2006, 11:20

Захист дипломних робіт у Полтавській області

15 червня 2006 року курсанти 5-го курсу Університету цивільного захисту України старший сержант вн. сл. Жорняк І., молодший сержант вн. сл. Кірєєв С., молодший сержант вн. сл.  Чернишенко М., курсант Пархоменко С., старшина вн. сл. Канівець В., за погодженням з Управлінням МНС України у Полтавській області, захищали дипломні проекти на виїзному засіданні Державної екзаменаційної комісії за участю керівництва управління.

14 червня 2006, 10:16

Поїздка до Полтави

За доброю традицією кафедра мовної підготовки Університету цивільного захисту України за підтримки ректорату проводить екскурсійні поїздки історичними містами України “Вивчаємо рідний край” з метою заохочення найкращих курсантів і студентів.

7 червня 2006, 10:20

Трирічний Максим Василенко у майбутньому збирається бути рятівником

Зі слів мами Любові Василенко, Максим росте енергійним та допитливим. Він із цікавістю слухає мамині розповіді про добро і зло, де завжди перемагає тільки добро...Саме такою, доброю і зворушливою, була зустріч маленького хлопчика Максима Василенка та Сергія Кірєєва, випускника Університету цивільного захисту України, а невдовзі – майбутнього молодого спеціаліста.

7 червня 2006, 10:16

Внесок курсантів Університету у ліквідацію пожежі на заводі „Мівіна”

3 червня 2006 року о 23 годині 10 хвилин до Головного управління МНС в Харківській області надійшло повідомлення про пожежу у виробничих та складських приміщеннях підприємства ООО „Харківпродукт” (виробництво макаронних виробів „Мівіна”) по вулиці Іскринська, 37-Б.

3 червня 2006, 13:46

Практика – запорука успіху

1 червня 2006 року на базі Задінецького лісництва ДП „Зміївське лісове господарство” Харківського обласного управління лісового господарства відбулися республіканські комплексні навчання у сфері цивільного захисту з територіальною підсистемою єдиної державної системи реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру з організації гасіння лісових пожеж.

1 червня 2006, 08:45

Урочистий випуск слухачів факультету заочного навчання

26 травня відбувся урочистий випуск слухачів факультету заочного навчання в Академії цивільного захисту України.

30 травня 2006, 14:38

Відкриття табірних зборів

27 травня відбулося урочисте відкриття табірного збору на навчальному полігоні Академії цивільного захисту України у с. Фігуровка.

29 травня 2006, 16:13

Реорганізація Академії цивільного захисту України в Університет цивільного захисту України

Згідно розпорядження КМУ від 25 травня 2006 р. № 290-р "Про реорганізацію Академії цивільного захисту України":

1. Прийняти пропозицію МНС щодо реорганізації Академії цивільного захисту України в Університет цивільного захисту України. МНС здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Академії, у межах асигнувань, передбачених Міністерству для підготовки і перепідготовки кадрів у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.

2. Установити, що студенти, курсанти та слухачі Академії цивільного захисту України продовжують навчання в Університеті цивільного захисту України.

Премєр-міністр України                                                                           Ю. ЄХАНУРОВ