Новини - Сторінка 753

17 травня 2008, 15:35

Стартував Фестиваль творчих колективів ВНЗів МНС України

Фестиваль творчих колективів ВНЗів МНС України вперше було проведено за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на базі Черкаської Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. 16 травня Фестиваль під символічною назвою «Палаючі серця» розпочався у Харкові на базі Університету цивільного захисту України.

14 травня 2008, 11:35

Гала-концерт 2-го Фестивалю творчих колективів ВНЗ МНС України

17 травня о 15 годині на нашому сайті відбудеться веб-трансляція гала-концерту 2-го Фестивалю творчих колективів ВНЗ МНС України. Пользователь conf, пароль conf.

14 травня 2008, 11:30

16-17 травня в Університеті цивільного захисту України відбудеться Фестиваль творчих колективів ВНЗів МНС України

Другий рік поспіль за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Фестиваль колективів художньої самодіяльності об’єднає творчі таланти майбутніх рятівників вищих навчальних закладів МНС України.

14 травня 2008, 11:26

16-17 ТРАВНЯ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ПРЕС-ТУР ЗА УЧАСТІ ЖУРНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ

Прес-тур «Один день з життя рятівників» відбудеться у рамках проведення ІІ Фестивалю художньої самодіяльності ВНЗів МНС України «Палаючі серця», з нагоди 80-річчя з дня заснування УЦЗУ та напередодні святкування Дня журналіста.

25 квітня 2008, 16:07

Команда КВК «ЧС» Університету цивільного захисту України здобула перемогу у Харківській міській лізі КВК

24 квітня у кіноконцертній залі «Україна» відбувся фінал Харківської міської відкритої молодіжної ліги КВК, в якому взяли участь 5 команд: «Роял Флеш» (Національний фармацевтичний університет), «В.В.» (Національний університет Внутрішніх Справ), «Сборная Бразилии» (Харківський держуніверситет ім. Каразіна), «Дети первой» (Національний педагогічний університет), а також збірна команда «ЧС» Університету цивільного захисту України.

25 квітня 2008, 11:42

Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины

Внимание! Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины – ведущего ВУЗа МЧС Украины, давшего путевку в жизнь десяткам тысяч своих воспитанников - будь то выпускники ХПТУ, ХИПБ, АПБУ, АГЗУ или УГЗУ - наконец-то открылся! Находите своих сокурсников, вспоминайте, общайтесь!

25 квітня 2008, 10:48

Гуманітарна акція

Ректор Університету цивільного захисту України Володимир Садковий підтримав гуманітарну ініціативу газети „Комсомольская правда в Украине”

25 квітня 2008, 10:28

В Університеті цивільного захисту України пройшла XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти"

23-24 квітня розпочала свою роботу XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти".