Новини - Сторінка 766

5 квітня 2007, 09:28

Дотепно жартують майбутні рятувальники Університету цивільного захисту України

2 квітня відкрита міська ліга КВК проводила «Кубок сміху», присвячений 1 квітня – Дню гумору. У цьому заході взяло участь 16 команд – представниць різних вищих навчальних закладів Харкова та збірна команда із Донецька, що завітала у гості до харків’ян.

3 квітня 2007, 12:52

5 травня - День відкритих дверей

Університет цивільного захисту України запрошує на День відкритих дверей та олімпіаду для учнів випускних класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

19 березня 2007, 11:39

Науково-технічна конференція курсантів та студентів УЦЗУ

Згідно з планом основних заходів УЦЗ України на 2007 рік 25 – 26 квітня відбудеться ХІ науково-технічна конференція курсантів та студентів УЦЗУ "Запобігти, врятувати, допомогти".

16 березня 2007, 14:47

На допомогу службі 112

Єдина в Україні служба екстренного виклику ”112”, яка працює на базі служби ”01”  ГУ МНС в Харківській області, набуває обертів у своєму розвитку та удосконалюється.

Вперше в Україні фахівцями Університету цивільного захисту України розроблено комплекс психо-тренінгових вправ, націлених на розвиток професійно-важливих якостей співробітників чергово-диспетчерської служби екстренного виклику ”112”  ГУ МНС України в Харківській області.

16 березня 2007, 14:43

Фахівці Університету цивільного захисту України – дітям

На Харківщині опікуються безпекою дітей. Роблять це працівники, курсанти, студенти, викладачі, керівники відділів та факультетів провідного вищого навчального закладу МНС України. Відомо, що навчати дітей засадам безпечної поведінки – процес кропіткий, творчий та дуже цікавий. Учні та вчителі харківської 126 середньої школи давно вже порозумілися та здружилися з працівниками УЦЗУ.

13 березня 2007, 19:55

Чемпіонат з болдрингу

11 березня на базі Університету вібдувся чемпіонат Харкова зі скелелазання, вид змагань – болдринг. У змаганнях взяли участь як найдосвідченіші спортсмени міста, так і починаючі. Усі учасники та глядачі були вражені сучасним оснащенням залу, наявністю в ньому майже всіх видів рельєфу, якістю підготовлених трас.

13 березня 2007, 14:27

Запрошуємо на конференцію!

4 квітня 2007 року в Університеті цивільного захисту України на базі кафедр управління та економіки та інформаційних технологій і систем управління проводиться науково-практична конференція за темою „Проблеми управління єдиною державною системою цивільного захисту”.

1 березня 2007, 15:36

Уперше на базі Університету цивільного захисту України – чемпіонат Харкова з болдрингу

11 березня о 10.00 уперше на навчальній базі Університету цивільного захисту України по вулиці Баварська, 7 пройде чемпіонат Харкова з болдрингу (дисципліна - скелелазіння). Унікальний сучасно обладнаний болдринговий клас, радо зустріне учасників змагань, серед яких будуть як новачки, так і чемпіони з цього виду спорту.