Новини - Сторінка 766

18 грудня 2008, 15:23

СВЯТО БЕЗПЕКИ ЗАРАДИ БЕЗПЕЧНИХ СВЯТ!

Ціле «СВЯТО БЕЗПЕКИ» подарували курсанти 4-го курсу факультету ЦЗНіТ вихованцям звичайного дитячого садка.

18 грудня 2008, 14:47

Сьогодення вимагає – Університет цивільного захисту України забезпечує

Сьогодні населення та територія України перебувають під значним негативним впливом техногенних та природних вражаючих чинників, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, загибелі людей на виробництві і в побуті, погіршення умов життєдіяльності населення, забруднення навколишнього природного середовища та значних економічних збитків.

17 грудня 2008, 17:21

На наукових засадах

Так, 17 грудня на факультеті цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України пройшла науково-технічна конференція «Актуальні проблеми наглядово-профілактичної діяльності МНС України».

12 грудня 2008, 16:57

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Університеті цивільного захисту України

11 грудня в Університеті цивільного захисту України відбулися урочистості з нагоди свята.

10 грудня 2008, 18:16

На наукових засадах

10 грудня на факультеті оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України відбулася науково-технічна конференція "Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення боєздатності оперативно-рятувальних підрозділів".

10 грудня 2008, 17:21

В Університеті цивільного захисту України здійснено черговий випуск верхолазів

8 грудня 2008, 17:06

У травні 2009 року викладачі Університету цивільного захисту України виїдуть до Швеції з метою обміну досвідом щодо підготовки спеціалістів рятувальної справи

З 1 до 6 грудня делегація від МЧС України, до складу якої увійшов ректор Університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, відвідала муніципальний навчально-методичний Центр з перепідготовки і Школу з підготовки спеціалістів пожежно-рятувального профілю міст Сундсваль та Тімри.

8 грудня 2008, 16:06

Фахівці Університету цивільного захисту України – дітям

5 грудня 2008 року слухачі магістратури Університету цивільного захисту України спільно з кафедрою наглядово-профілактичної роботи та дізнання, яку представляла старший лейтенант служби цз Ольга Островерх провели заняття з учнями середньої школи №129. Темою занять було закріплення знань школярів з основ безпеки життєдіяльності, а також перевірка знань з правил пожежної безпеки, навчання діям при виникненні надзвичайних ситуацій, що було наочно представлено слухачами магістратури.