Новини - Сторінка 779

12 лютого 2007, 14:31

Українські рятувальники мають можливість практично відпрацьовувати свої дії в унікальному болдринговому класі

Майбутні рятувальники Університету цивільного захисту України сьогодні мають можливість відпрацьовувати практично дії при рятуванні людей на висоті безпосередньо в самому навчальному закладі. Сучасний болдринговий зал було обладнано на навчальній базі університету по вулиці Баварська, 7.

8 лютого 2007, 10:55

Мета – тільки перемога!

Як-то кажуть, гумор – запорука активного довголіття. Це неперевершений дар людський, а ще особливо – якщо це люди такої мужньої, складної, але благородної професії. Таким даром доля не обділила команду КВК майбутніх рятувальників Університету цивільного захисту України під назвою «ЧС» («Чрезвычайная ситуация»).

29 січня 2007, 09:46

Українські рятувальники змагаються між собою

З 25 до 26 січня відбулася «Спартакіада 2007» серед працівників органів і підрозділів системи МНС України з рукопашного бою та гирьового спорту.

24 січня 2007, 09:26

Соревнования «Спартакиада -2007» МНС Украины по гиревому спорту на базе Университета

24-25 января на базе нашего университета в рамках  «Спартакиады -2007» МНС Украины состоятся соревнования по гиревому спорту. Предлагаем вашему вниманию программу проведения соревнований.

23 січня 2007, 10:36

Змагання ще не розпочались, але підготовка до них сягає кульмінації

25 січня на базі Університету цивільного захисту України відбудуться Всеукраїнські змагання МНС України з гирьового спорту та рукопашного бою. Слід зауважити, що спартакіада з гирьового спорту проводитиметься на базі навчального закладу вдруге.

22 січня 2007, 19:33

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності

Урочистий Акт Возз’єднання Західноукраїнської  Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу проголосила Директорія УНР 22 січня 1919 року на Софіївській площі у місті Києві.

16 січня 2007, 14:28

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

11 січня відбулася зустріч керівництва Університету цивільного захисту України з керівником німецької громадської організації „Миргородський проект” професором Манфредом Рюмландом.

23 грудня 2006, 11:51

Рятувальники прикрашають ялинку вогнегасниками

До найтеплішого, найнезабутнішого свята дитинства – зустрічі Нового року – готуються не тільки діти й дорослі, а й рятувальники. Так майбутні спеціалісти небезпечної, але благородної професії Університету цивільного захисту України, застосовуючи знання з профільних дисциплін на практиці, вирішили у рамках акції «Запобігти та попередити» прикрасити ялинку, що виросла на фасаді навчального закладу, не тільки святковими іграшками, а й вогнегасниками.