Новини - Сторінка 779

16 жовтня 2009, 15:45

У Харкові, викладачі Університету цивільного захисту МНС із рятувальниками Головного облуправління МНС вирішують спільні задачі

16-го жовтня на базі Університету цивільного захисту МНС було проведено практичні заняття щодо відпрацювання дій рятувальників на воді.

13 жовтня 2009, 14:09

Університет радо зустрічав своїх вихованців - випускників 1969 року

10-го жовтня в Університеті цивільного захисту МНС відбулася зустріч випускників 1969 року.

13 жовтня 2009, 11:44

Ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій курсанти УЦЗУ вчаться на промислових об’єктах Харківщини.

На 3-му курсі факультету пожежної безпеки Університету цивільного захистуМНС пройшли виїзні заняття. Майбутні фахівці підрозділів МНС вивчали схеми зовнішнього водопостачання на промисловому об'єкті ВАТ "Світло шахтаря".

13 жовтня 2009, 11:20

Нічна пожежа з трагічними наслідками

Особовий склад караулу НПРЧ УЦЗУ о десятій вечора суботи, 3 жовтня, виїхав на пожежу по першому номеру виклику за адресою пров. Криворізький, 4. В одній з двох квартир приватного одноповерхового будинку горіли домашні речі на площі 15 кв.метрів.

12 жовтня 2009, 14:18

Нові умови прийому до ВУЗів України

Міністерством освіти і науки України затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році.

9 жовтня 2009, 15:10

Практичні психологи Університету цивільного захисту МНС провели соціально-психологічний тренінг

"Вижити та врятувати". Саме таким був лейтмотив соціально-психологічного тренінгу, що провели фахівці відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Університету цивільного захисту МНС для рятувальників, які були учасниками ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 275-ій артилерійській базі ракет і боєприпасів МО України с. Новобогданівка.

7 жовтня 2009, 14:23

Рятувальники Харківського університету МНС жартують на всі 100

4-го жовтня ЧСники взяли участь у чвертьфіналі Вищої Української Ліги КВН, що пройшла у Києві в міжнародному центрі культури і мистецтв "Октябрьский".

7 жовтня 2009, 12:55

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Триває співробітництво між МНС України та Агенцією з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Королівства Швеція.