Новини - Сторінка 779

20 січня 2009, 11:01

Задай питання головному рятівникові України. Міністр МНС Володимир Шандра проведе „гарячу” телефонну лінію із громадянами України.

22 січня, в четвер, з 16 до 17 години, в редакції газети „Комсомольская правда в Украине” Міністр МНС України Володимир Миколайович Шандра відповідатиме на питання громадян у прямому телефонному зв’язку.

14 січня 2009, 11:44

В Університеті цивільного захисту вшановано пам’ять героїв битви під Крутами.

Під час зимової відпустки курсанти другого курсу факультету цивільного захисту тетирорій та населення УЦЗУ провели екскурсію історичними місцями Чернігівщини, де 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний схід від Києва тривав жорстокий бій.

12 січня 2009, 13:04

Рятівне братство без меж

Українські та шведські рятівники планують співробітничати у рамках проекту «Україна – НАТО»

27 грудня 2008, 12:33

Уперше в системі МНС – Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації працівників кадрових апаратів ГУ МНС України в областях

З 22 до 26 грудня на базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту України працівники кадрових апаратів ГУ МНС України в областях підвищували свій професійний рівень.

26 грудня 2008, 13:43

Напередодні новорічних свят працівниці Університету цивільного захисту України отримали нагороди

25 грудня у приміщенні художнього музею відбувся традиційний щорічний фестиваль «Жінка року 2008». Такий захід Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської районної у місті Харкові ради проводить уже втретє.

25 грудня 2008, 11:38

Курсанти Університету цивільного захисту України мали зустріч із провідними лікарями-комбустіологами Харківщини

Цей корисний захід було започатковано й проведено напередодні Новорічних свят з метою запобігання побутовим пожежам та травмам від піротехнічних розваг.

24 грудня 2008, 13:07

Кадри вирішують все!

На базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту працівники кадрового апарату регіональніх відомств МНС України підвищують свій рівень кваліфакації.

22 грудня 2008, 14:30

Міністр МНС України вітав кращих спортсменів Університету цивільного захисту України

19 грудня в актовій залі МНС України відбувся прийом Міністром Володимиром Шандрою кращих спортсменів системи МНС за підсумками спортивно-масової роботи 2008 року