Новини - Сторінка 781

24 грудня 2008, 13:07

Кадри вирішують все!

На базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту працівники кадрового апарату регіональніх відомств МНС України підвищують свій рівень кваліфакації.

22 грудня 2008, 14:30

Міністр МНС України вітав кращих спортсменів Університету цивільного захисту України

19 грудня в актовій залі МНС України відбувся прийом Міністром Володимиром Шандрою кращих спортсменів системи МНС за підсумками спортивно-масової роботи 2008 року

20 грудня 2008, 12:54

Мова у професійному вимірі

Усім відомо, що виховання фахівців нової генерації, висококваліфікованих, грамотних, з високим інтелектуальним потенціалом можливе за умови належної лінгвістичної підготовки. Так, суттю Всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася 19 на кафедрі мовної підготовки Університету цивільного захисту України за темою „ Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект” і стала дана проблема.

18 грудня 2008, 15:23

СВЯТО БЕЗПЕКИ ЗАРАДИ БЕЗПЕЧНИХ СВЯТ!

Ціле «СВЯТО БЕЗПЕКИ» подарували курсанти 4-го курсу факультету ЦЗНіТ вихованцям звичайного дитячого садка.

18 грудня 2008, 14:47

Сьогодення вимагає – Університет цивільного захисту України забезпечує

Сьогодні населення та територія України перебувають під значним негативним впливом техногенних та природних вражаючих чинників, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, загибелі людей на виробництві і в побуті, погіршення умов життєдіяльності населення, забруднення навколишнього природного середовища та значних економічних збитків.

17 грудня 2008, 17:21

На наукових засадах

Так, 17 грудня на факультеті цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України пройшла науково-технічна конференція «Актуальні проблеми наглядово-профілактичної діяльності МНС України».

12 грудня 2008, 16:57

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Університеті цивільного захисту України

11 грудня в Університеті цивільного захисту України відбулися урочистості з нагоди свята.

10 грудня 2008, 18:16

На наукових засадах

10 грудня на факультеті оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України відбулася науково-технічна конференція "Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення боєздатності оперативно-рятувальних підрозділів".