Новини - Сторінка 788

3 червня 2008, 10:07

Випуск слухачів заочного навчання

31 травня в Університеті цивільного захисту України відбувся випуск слухачів заочного навчання.

31 травня 2008, 09:03

Выпуск слушателей факультета заочного обучения.

Поздравляем выпускников факультета заочного обучения с успешным окончанием Университета гражданской защиты Украины!

28 травня 2008, 11:18

Курсант УЦЗУ призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20-21 травня 2008 року у Харківському університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Військові науки та національна безпека»...

22 травня 2008, 17:53

Рятівники Університету цивільного захисту України взяли участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ізюмі

Серед рятувальних загонів МНС безпосередню участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації брали також і курсанти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України.

19 травня 2008, 14:44

Справжня школа життя для майбутніх рятівників Університету

17 травня на базі навчально-тренувального полігону Університету цивільного захисту України у с. Фігурівка відбулася урочиста подія, що стала вже традиційною, - відкриття табірних зборів для курсантів-першокурсників.

19 травня 2008, 14:25

Є така професія – рятівники!

Прес-тур в Університеті цивільного захисту України

Напередодні дня журналіста представникам ЗМІ випала нагода на кілька днів змінити свою професію – стати рятувальником. Університет цивільного захисту України влаштував для українських журналістів дводенний прес-тур.

19 травня 2008, 10:51

У Харкові Фестиваль ВНЗів МНС України виявив творчі таланти та мистецький хист майбутніх рятівників

Другий рік поспіль за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Фестиваль колективів художньої самодіяльності, що відбувся у Харкові 16-17 травня на базі Університету цивільного захисту України, об’єднав творчі таланти майбутніх рятівників вищих навчальних закладів МНС України.

17 травня 2008, 15:35

Стартував Фестиваль творчих колективів ВНЗів МНС України

Фестиваль творчих колективів ВНЗів МНС України вперше було проведено за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на базі Черкаської Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. 16 травня Фестиваль під символічною назвою «Палаючі серця» розпочався у Харкові на базі Університету цивільного захисту України.