Новини - Сторінка 788

16 травня 2009, 08:43

Триває стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині

Триває 5-ий день стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у пожежній школі міста Хайросберг.

15 травня 2009, 11:56

«Золота» Ялта Університету цивільного захисту України! Шалена Перемога творчої молоді МНС у Ялті!

Танцювальний колектив Університету МНС «FLAME» здобув шалену та безпрецедентну Перемогу на IV Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Чарівна Ялта»!

14 травня 2009, 13:03

Викладач Університету цивільного захисту МНС – чемпіон України з альпінізму

Під час травневих свят у Кримських горах традиційно проходив Чемпіонат України з альпінізму у класі малих гір. Це найвидовищніші змагання, виграти які завжди було престижно і в той же час дуже складно. 16 команд з різних регіонів країни змагалися за перемогу.

14 травня 2009, 12:50

Триває 4-ий день перебування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині. Прес-служба навчального закладу отримала електронною поштою звітну інформацію від керівника української делегації доцента кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Олексія Бабенка.

12 травня 2009, 14:53

Першокурсники Університету цивільного захисту України проходитимуть справжню школу життя для майбутніх рятівників

11-го травня першокурсники Університету цивільного захисту України організовано виїхали до навчально-тренувального полігону вишу МНС, що розташований у с. Фігурівка.

11 травня 2009, 14:53

Курсанти Університету цивільного захисту України взяли участь в урочистостях до Дня Перемоги

9 травня – священний день Великої Перемоги. Цього дня відбулася низка заходів, приурочених знаменній даті, – покладання квітів на Меморіалі Слави та традиційні урочиста вистава й парад на площі Свободи. Останнє дійство змогли побачити близько 1000 ветеранів.

11 травня 2009, 13:48

12 курсантів Університету цивільного захисту України проходять стажування у пожежних частинах Німеччини.

Прогятом десяти днів українські рятувальники набуватимуть євростандартів у питаннях з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, ознайомляться з організацією діяльності пожежних Німеччини, системою підготовки кадрів для пожежної охорони і рятувальних служб, матеріально-технічною базою пожежно-рятувальних підрозділів професійної та добровільної пожежної охорони землі Саксонія-Ангальт Федеративної Республіки Німеччина.

6 травня 2009, 13:59

Напередодні 64-ої річниці Великої Перемоги

Напередодні 64-ої річниці Великої Перемоги в Університеті цивільного захисту МНС радо зустрічали колишніх фронтовиків.