Новини - Сторінка 790

23 квітня 2008, 10:35

Напередодні Великої Перемоги

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...
Скільки б не минуло часу, великий День Перемоги назавжди залишається для всіх нас Днем пам’яті, скорботи по загиблих та шани наших дорогих ветеранів. У ці весняні святкові дні проходять зустрічі, мітинги на честь вшанування дорогих нам людей.

23 квітня 2008, 10:23

Хазяїн Чорнобильської Зони...Хто він?

Напередодні 22-ої річниці аварії на ЧАЕС ліквідатор і письменник Олександр Есаулов презентував курсантам Університету цивільного захисту свою останню книгу „Хозяин Зоны” про події в Чорнобилі у 1986 році. Це видання - оригінальна версія розвитку подій після трагедії. У книгу ввійшли романи-версії „Горькие воды» та «Факультет всеобщей любви».

23 квітня 2008, 10:08

Народная артистка СССР, Герой Украины Ада Роговцева напишет книгу о… пожарных. Она дала согласие приехать в Университет гражданской защиты Украины

Об этом Ада Николаевна рассказала на встрече с харьковчанами в рамках проведения Х Международного фестиваля «Мир книги 2008».

17 квітня 2008, 12:35

Університет цивільного захисту України радо зустрічав гостей з Німеччини

16 квітня перший віце-бургомістр міста Нюрнберга Хорст Фьортер у рамках візиту до Харкова відвідав Університет цивільного захисту України.

15 квітня 2008, 17:42

Перебування делегації Університету цивільного захисту України у Німеччині

Знайомство та встановлення ділових і партнерських стосунків між професіоналами у галузі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій є невід’ємною складовою успішних міжнародних зв’язків та обміну корисною інформацією. Так, делегація Університету цивільного захисту України, до складу якої увійшли перший проректор з навчальної та методичної роботи полковник служби цивільного захисту Олег Назаров та начальник сектора міжнародного співробітництва підполковник служби цивільного захисту Андрій Кобзар, з 5 до 13 квітня з офіційним візитом перебувала у німецькій землі Заксен-Анхальт.

14 квітня 2008, 12:46

Університет очікує на візит делегації із Німеччини

За інформацією сектору міжнародного співробітництва Університету цивільного захисту, 16 квітня планується приїзд в Університет першого віце-бургомістра міста Нюрнберг пана Хорста Фьортера.

10 квітня 2008, 11:29

День цивільної оборони у навчально-виховних закладах Жовтневого району м. Харкова

Осередком проведення традиційно щорічного Дня цивільної оброни стала загальноосвітня школа №127, куди 8 квітня з’їхалися всі керівники навчально-виховних закладів Жовтневого району міста Харкова. Активну участь у підготовці та проведенні такого життєво важливого заходу взяла кафедра організації забезпечення цивільного захисту в надзвичайних ситуаціях Університету цивільного захисту України.

8 квітня 2008, 11:44

Ні пуху, ні пера!

Саме це хочеться побажати збірній команді КВК «ЧС» Університету цивільного захисту України, яка після участі в 1/8 фіналу Вищої Української Ліги КВК, покаже свою кмітливість, винахідливість та іскрометний добрий гумор тепер у чвертьфіналі.