Новини - Сторінка 793

30 вересня 2006, 12:24

Педагогічна поема… по-харківськи

Загальновідомо: ніколи не пізно сказати «вибачте», «винний»…Нехай пройде декілька, навіть багато років. Так вийшло у начальника факультету оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України, полковника внутрішньої служби Юрія Сенчихіна. Саме така зустріч 40 років по тому стала «ключовим моментом» у його житті.

30 вересня 2006, 12:23

Сумісні навчання: США – України

Історична довідка: міжнародні навчання «Раф енд Реді»(Допомога та Взаємодія) почали проводитись під Києвом у 1998 році, у 2000 році відбулися у Харкові, у 2002 році – у Львові, у 2004 році – у Каліфорнії, у 2006 році – на Україні в м. Одеса

23 вересня 2006, 12:41

До уваги абітурієнтів!

Університет цивільного захисту України проводить набір на підготовчі курси з математики, української мови, біології та історії. Телефони: (057) 707-34-06, 707-34-37.

23 вересня 2006, 12:18

Харківські рятувальники пам’ятають своїх перших вчителів

Напередодні Дня працівників освіти полковник Юрій Сенчихін зустрівся із своєю першою вчителькою. Вони не бачились майже 40 років.

15 вересня 2006, 09:12

Харківські рятівники святкують 10-річчя від дня заснування МНС

13 вересня у Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня працівників цивільного захисту та 10-річчя з дня заснування МНС України. З цієї нагоди Палац культури залізничників зібрав представників служби цивільного захисту. Біля будівлі було продемонстровано техніку пожежно-рятувальних підрозділів області, а потім відбувся святковий концерт, організований силами Головного управління МНС в Харківській області та Університету цивільного захисту України.

11 вересня 2006, 14:07

Молоде поповнення служби цивільного захисту

9 вересня на Меморіальному комплексі Слави у Лісопарку відбулося урочисте прийняття Присяги курсантами першого курсу Університету цивільного захисту України. Але не тільки це стало знаменним у житті провідного навчального закладу МНС України.

5 вересня 2006, 11:10

Ласкаво просимо!

9 вересня 2006 року на Площі Меморіалу Слави відбудуться урочисті заходи з нагоди вручення Прапора Університету цивільного захисту України і прийняття Присяги працівника МНС курсантами 1 курсу. Початок о 10:00. Запрошуємо батьків та рідних курсантів, а також гостей, відвідати цю урочисту подію!

2 вересня 2006, 12:13

Першовересень в Університеті цивільного закладу України

Сьогодні, першого вересня, розпочались заняття у всіх вищих навчальних закладах міста Харкова, в тому числі і в Університеті цивільного захисту України.

Хоча цей день не є офіційним державним святом, але кожна людина пов’язує з ним свято знань, свято освіти, свято науки. Перше вересня цього року стало знаменним для навчального закладу, який у минулому навчальному році отримав новий статус – статус Університету цивільного захисту України, що відповідає сучасному етапу розбудови сфери цивільного захисту держави.