Новини - Сторінка 798

27 грудня 2008, 12:33

Уперше в системі МНС – Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації працівників кадрових апаратів ГУ МНС України в областях

З 22 до 26 грудня на базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту України працівники кадрових апаратів ГУ МНС України в областях підвищували свій професійний рівень.

26 грудня 2008, 13:43

Напередодні новорічних свят працівниці Університету цивільного захисту України отримали нагороди

25 грудня у приміщенні художнього музею відбувся традиційний щорічний фестиваль «Жінка року 2008». Такий захід Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської районної у місті Харкові ради проводить уже втретє.

25 грудня 2008, 11:38

Курсанти Університету цивільного захисту України мали зустріч із провідними лікарями-комбустіологами Харківщини

Цей корисний захід було започатковано й проведено напередодні Новорічних свят з метою запобігання побутовим пожежам та травмам від піротехнічних розваг.

24 грудня 2008, 13:07

Кадри вирішують все!

На базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту працівники кадрового апарату регіональніх відомств МНС України підвищують свій рівень кваліфакації.

22 грудня 2008, 14:30

Міністр МНС України вітав кращих спортсменів Університету цивільного захисту України

19 грудня в актовій залі МНС України відбувся прийом Міністром Володимиром Шандрою кращих спортсменів системи МНС за підсумками спортивно-масової роботи 2008 року

20 грудня 2008, 12:54

Мова у професійному вимірі

Усім відомо, що виховання фахівців нової генерації, висококваліфікованих, грамотних, з високим інтелектуальним потенціалом можливе за умови належної лінгвістичної підготовки. Так, суттю Всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася 19 на кафедрі мовної підготовки Університету цивільного захисту України за темою „ Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект” і стала дана проблема.

18 грудня 2008, 15:23

СВЯТО БЕЗПЕКИ ЗАРАДИ БЕЗПЕЧНИХ СВЯТ!

Ціле «СВЯТО БЕЗПЕКИ» подарували курсанти 4-го курсу факультету ЦЗНіТ вихованцям звичайного дитячого садка.

18 грудня 2008, 14:47

Сьогодення вимагає – Університет цивільного захисту України забезпечує

Сьогодні населення та територія України перебувають під значним негативним впливом техногенних та природних вражаючих чинників, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, загибелі людей на виробництві і в побуті, погіршення умов життєдіяльності населення, забруднення навколишнього природного середовища та значних економічних збитків.