Новини - Сторінка 798

16 жовтня 2007, 16:43

Майбутні рятівники взяли участь у новому сезоні відкритої міської ліги КВК

12 жовтня у кіноконцертній залі «Україна» відбулося відкриття Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК. Відбулася перша гра, що відкриє VIII сезон міських ігор. Збірна команда КВК Університету цивільного захисту України «ЧС» взяла участь у такому масштабному заході, де 27 команд представили своїх найкмітливіших та найвинахідливіших.

12 жовтня 2007, 16:58

Рятівники у школі

За 45 хвилин учні 1-их, 2-их, 3-іх та 4-их класів середньої загальноосвітньої школи № 129 мали змогу поспілкуватись із представниками Університету цивільного захисту України щодо причин виникнення надзвичайних ситуацій, правил поводження під час їх виникнення.

10 жовтня 2007, 11:12

Заохочувальна поїздка до Криму

З 5 до 8 жовтня курсанти ІІ курсу факультету цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України побували на Південному березі Криму, відвідали захоплюючі екскурсії стародавнього та нового Криму, побачили його пам’ятні місця.

5 жовтня 2007, 17:09

Запрошуємо до участі у конференції «Об’єднання теорії та практики – залог підвищення боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів»

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь у роботі науково-технічної конференції «Об’єднання теорії та практики – залог підвищення боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів», яка відбудеться 12.12.2007. Конференцію проводить факультет оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України.

Детальна інформація в інформаційному повідомленні.

1 жовтня 2007, 18:24

Випускник – гарнізон: перспективи, проблеми, задачі

Як живеться й працюється сьогодні випускнику Університету цивільного захисту України у гарнізоні, з якими проблемами йому доводиться зіткатися, наскільки довгостроковою є його службова діяльність в гарнізоні? На ці та інші питання 28 вересня дав слушні відповіді заступник начальника ГУ МНС України в Луганській області – начальник управління по роботі з особовим складом полковник внутрішньої служби Юрій Яригін, метою приїзду якого стало зустріч із керівництвом та особовим складом курсантських та студентських підрозділів Університету цивільного захисту України.

1 жовтня 2007, 16:28

Гордість Університету – гордість міста

Майбутній рятівник Університету цивільного захисту України став стипендіатом міського голови.

27 вересня 2007, 09:00

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек

Чим живе сьогодні загальна бібліотека Університету цивільного захисту України, які плани і перспективи її розвитку?

19 вересня 2007, 14:00

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників цивільного захисту

17 вересня у Харкові відбулися урочистості в Палаці культури Залізничника з нагоди Дня працівників цивільного захисту, біля якого було продемонстровано техніку пожежно-рятувальних підрозділів області, рятувальною службою міста було продемонстровано деякі епізоди щодо рятування людей у надзвичайних ситуаціях, а потім – святковий концерт, організований силами Головного управління МНС в Харківській області та Університетом цивільного захисту України.