на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 799

14 вересня 2007, 09:30

Прийняття Присяги

15 вересня 276 першокурсників Університету цивільного захисту України дадуть урочисту клятву бути відданими українському народові

11 вересня 2007, 16:48

До Дня працівників цивільного захисту

Сьогодні в Університеті цивільного захисту України відбулося урочисте відкриття стели «Доблесть Пожежного»

Відтепер кожний курсант, починаючи з 2-го курсу своє стажування в навчальній пожежно-рятувальній частині Університету цивільного захисту України, перш, ніж приступити до чергування, дасть клятву захищати та берегти життя і здоров’я людини у будь-якій надзвичайній ситуації перед стелою «Доблесть Пожежного». І справді, слова Володимира Гіляровського «Каждый пожарный – герой, он каждый день рискует жизнью», взяті із його книги «Москва и москвичи» стануть символом вірності обраній професії – пожежного-рятівника.

4 вересня 2007, 12:00

Жива пам’ять: рік після донецької трагедії

22 серпня 2006 року… Ця дата назавжди залишиться в пам’яті, як день, коли наші серця здригнулися від жахливої звістки – загибелі 170 пасажирів рейсу № 612 "Анапа–Санкт-Петербург" Пулківських авіаліній в районі селища Суха Балка Донецької області. Цей день вмить змінив життя сотень родичів загиблих, перевернув внутрішній світ очевидців катастрофи та 172 рятівників ГУ МНС України в Донецькій області, які першими прибули на місце трагедії.

19 липня 2007, 16:18

Навчальний тренінг за участю фахівців Університету

17 липня на Печенізькому водосховищі одразу увесь особовий склад обласної рибінспекції потрапив у надзвичайну ситуацію. Інспектори надавали допомогу людям, що потерпали від теплового удару та утоплення, гасили пожежу в човні, рятували інспектора, який заплутався у бракон’єрській сітці...

13 липня 2007, 16:45

До уваги абітурієнтів!

На нашому сайті ви маєте змогу ознайомитися з розкладом здачі вступних іспитів і Університеті цивільного захисту України в 2007 році: на бюджетну форму навчання, за контрактом та в магістратуру денної форми навчання.

Інша корисна інформація - в розділі "Абітурієнту".

13 липня 2007, 16:35

Університет розпочинає співпрацю із державною рибінспекцією

17 липня п.р. фахівці Університету цивільного захисту України проведуть навчальний тренінг для державних інспекторів обласної рибоохорони. Теоретичні та практичні вправи рибінспектори отримають в рамках навчальної програми „Школи медицини катастроф”, яка діє в Університеті для громадян будь-якого віку та співробітників всіх напрямків життєдіяльності.

11 липня 2007, 12:14

Нам все під силу

Курсантам творчого колективу «Флейм» Університету цивільного захисту України, що перебували на Міжнародному фестивалі мистецтв у Керчі, довелось проявити не тільки танцювальні здібності, а й отримані навики майбутньої професії…

5 липня 2007, 09:14

Оркестр Університету цивільного захисту України - почесний учасник фестивалю «Сурми Конституції»

Уже вдруге оркестр Університету цивільного захисту України став учасником Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми Конституції», який щороку проводиться у м Суми.

^ Наверх