на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 799

17 грудня 2008, 17:21

На наукових засадах

Так, 17 грудня на факультеті цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України пройшла науково-технічна конференція «Актуальні проблеми наглядово-профілактичної діяльності МНС України».

12 грудня 2008, 16:57

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Університеті цивільного захисту України

11 грудня в Університеті цивільного захисту України відбулися урочистості з нагоди свята.

10 грудня 2008, 18:16

На наукових засадах

10 грудня на факультеті оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України відбулася науково-технічна конференція "Об’єднання теорії та практики – запорука підвищення боєздатності оперативно-рятувальних підрозділів".

10 грудня 2008, 17:21

В Університеті цивільного захисту України здійснено черговий випуск верхолазів

10 грудня відбувся черговий випуск слухачів курсів гірничої та спеціально-рятувальної підготовки з професійно-технічного навчання з наданням відповідної робітничої професії за спеціальністю «Верхолаз»

8 грудня 2008, 17:06

У травні 2009 року викладачі Університету цивільного захисту України виїдуть до Швеції з метою обміну досвідом щодо підготовки спеціалістів рятувальної справи

З 1 до 6 грудня делегація від МЧС України, до складу якої увійшов ректор Університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий, відвідала муніципальний навчально-методичний Центр з перепідготовки і Школу з підготовки спеціалістів пожежно-рятувального профілю міст Сундсваль та Тімри.

8 грудня 2008, 16:06

Фахівці Університету цивільного захисту України – дітям

5 грудня 2008 року слухачі магістратури Університету цивільного захисту України спільно з кафедрою наглядово-профілактичної роботи та дізнання, яку представляла старший лейтенант служби цз Ольга Островерх провели заняття з учнями середньої школи №129. Темою занять було закріплення знань школярів з основ безпеки життєдіяльності, а також перевірка знань з правил пожежної безпеки, навчання діям при виникненні надзвичайних ситуацій, що було наочно представлено слухачами магістратури.

8 грудня 2008, 14:18

СНІД не спить

У рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня солідарності з людьми, які живуть з ВІЛ, 6 грудня в Університеті цивільного захисту України на факультеті цивільного захисту населення і територій було проведено державно-правове інформування з теми «СНІД не спить».

2 грудня 2008, 13:05

Знай наших

28 та 30 листопада в Українському культурному центрі «Юність» відбувся IX обласний фестиваль гумору та сатири «Шельменко вітає», де вперше взяв участь танцювальний колектив Університету цивільного захисту України «Flame» під керівництвом Віктора Кульбакіна.

^ Наверх