Новини - Сторінка 799

9 березня 2006, 11:35

Запрошуємо на конференцію

Згідно з планом основних заходів АЦЗ України на 2006 рік 19 квітня відбудеться науково-технічна конференція «Застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності управління у сфері цивільного захисту». Запрошуємо фахівців та всіх зацікавлених осіб прийняти участь в роботі конференції.

6 березня 2006, 10:20

Запрошуємо на конференцію!

Запрошуємо науковців, практичних психологів, молодих вчених, аспірантів взяти участь у роботі науково-практичної конференції „Психологія діяльності в особливих умовах", яка відбудеться   26  квітня 2006 року на базі Академії цивільного захисту України.

6 березня 2006, 10:01

От так Масляна!

Свято Масляної – це завжди захоплююче обрядове дійство, що прийшло до нас з сивої давнини, коли наші предки, так би мовити,  зустрічали весну. Прискорювали її прихід, задобрюючи усілякими ласощами, обрядовими дійствами.

Так, в Академії цивільного захисту України, повертаючись до усталених традицій, вперше було проведено проводи зими та зустріч весни. Були тут і конкурси, і розважальні дійства, і ряжені, й імпровізована сцена для ярмаркового дійства, і навіть смачні млинці з медом та солдатською кашею.

2 березня 2006, 09:30

8 квітня в Академії буде проведено „ День відкритих дверей”

Початок о 10 годині. Програмою передбачається ознайомлення абітурієнтів з матеріальною базою академії, зустріч з ректоратом, показові виступи кращих спортсменів, демонстрація роботи бойового підрозділу навчальної пожежно-рятувальної частини та ін.

Запрошуємо всіх бажаючих.

2 березня 2006, 09:27

Проведення олімпіади з абітурієнтами академії

Згідно наказу ректора академії від 16.02.06 № 78 з 29 по 31 березня проводяться олімпіади з математики, фізики та української мови з абітурієнтами академії.

1 березня 2006, 10:07

Студентський факультет - кращий!

В період з 8 лютого по 14 лютого в академії проводився огляд-концерт художньої самодіяльності до „ Дня Святого Валентина” між факультетами академії.

Вперше у цьому конкурсі приймав участь студентський факультет.

За підсумками проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності 23 лютого у приміщені клубу академії відбувся Гала-концерт де було визначино і нагороджено найкращій факультет – це факультет студентів, який отримав Гран-Прі та приз глядацьких симпатій в огляді-конкурсі художньої самодіяльності. Вітаємо усіх студентів з перемогою!

28 лютого 2006, 09:42

Вітаємо переможця!

11, 12 лютого 2006 року в Харкові у Палаці спорту «Локомотив» проходив ХІІ Чемпіонат України з карате-до (версія JKA). У складі команди Харківської області у змаганнях взяв участь слухач Академії цивільного захисту України старший лейтенант внутрішньої служби Республіки Азербайджан Раштієв Рашад Ісмат огли. За підсумками змагань Раштієв Р.І. посів перше місце у категорії «Куміте» серед чоловіків від 18 до 35 років.

27 лютого 2006, 16:49

Вчена рада академії

24.02.2006 р. в Академії цивільного захисту України МНС України відбулось засідання Вченої ради академії, на якому були підведені підсумки науково-дослідної діяльності академії за 2005 рік та визначені завдання на 2006 рік.