Новини - Сторінка 8

8 лютого 2018, 14:05

У Національному університеті цивільного захисту України обговорили питання щодо запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідації

07 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбувся науково-практичний семінар «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація». У роботі наукового форуму взяли участь представники понад 12 провідних навчальних і науково-дослідних закладів та установ України, а також представники практичних підрозділів Територіальних органів управління ДСНС України в областях та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС. Організатором заходу є факультет цивільного захисту.

8 лютого 2018, 12:21

У НУЦЗУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова»

5 лютого на кафедрі мовної підготовки НУЦЗУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова», у якому взяли участь 15 курсантів та студентів із різних курсів і факультетів.

8 лютого 2018, 12:18

В НУЦЗУ відбулося семінарське заняття із начальницьким складом курсантських підрозділів

7 лютого відповідно до календарного плану заходів університету відбулося семінарське заняття із начальницьким складом курсантських підрозділів (начальниками курсів, заступниками начальників курсів, командирами навчальних взводів та методистами) факультетів університету з теми «Роль та місце начальницького складу курсу в забезпеченні дотримання вимог антикорупційного законодавства України».

8 лютого 2018, 11:37

Основи пожежної безпеки – дітям

7 лютого на кафедру автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ завітали учні 56-ї школи м. Харкова.

8 лютого 2018, 11:34

Профорієнтаційна робота кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ

6 лютого працівники кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ Перелигіна Л.А. та Боснюк В.Ф. провели профорієнтаційну роботу з батьками та ліцеїстами Харківської спеціалізованої школи-інтернат «Ліцей “Правоохоронець”» Харківської обласної ради з питань вступу до НУЦЗУ.

7 лютого 2018, 14:49

Триває профорієнтаційна робота кафедри наглядово-профілактичної діяльності НУЦЗУ

06 лютого доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України Васильченко О.В. та старший викладач цієї ж кафедри Хмиров І.М. провели відеоконференцзв'язок із учнями випускних класів навчальних закладів Кегичівського району: Кегичівського ліцею та Мажарського НВП.

6 лютого 2018, 16:01

Збірна команда НУЦЗУ – призер спортивних змагань серед вищих навчальних закладів силових структур

27 січня на засіданні Колегії МВС України відбулася церемонія нагородження переможців і призерів комплексних змагань «Динаміада-2017». У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ДСТ «Динамо» України Арсен Аваков, перший заступник голови Товариства Віктор Корж, керівники динамівських територіальних організацій.

6 лютого 2018, 10:41

07.02 — в НУЦЗУ відбудеться науково-практичний семінар «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація». Акредитація ЗМІ

07.02 — в НУЦЗУ відбудеться  науково-практичний семінар «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація». Акредитація ЗМІ

07 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться науково-практичний семінар «Запобігання надзвичайним ситуаціям і їх ліквідація». Організатором заходу є факультет цивільного захисту.