Новини - Сторінка 8

1 вересня 2017, 08:30

Привітання Голови ДСНС України з Днем знань

Дорогі ліцеїсти, курсанти і студенти! Шановні батьки та особовий склад навчальних закладів цивільного захисту!

31 серпня 2017, 12:08

01.09 - в НУЦЗУ відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти в студенти першокурсників. Акредитація ЗМІ

1 вересня з 10.00 до 11.00 на Меморіалі Слави відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти у студенти першокурсників Національного університету цивільного захисту України.

31 серпня 2017, 11:46

З початку 2017 року співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували 30 наукових розробок

10 серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстровані сім чергових наукових розробок, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України. 31 серпня університет отримав підтверджуючі документи – оригінали патентів України на корисні моделі.

29 серпня 2017, 16:08

Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ обговорили основні завдання освітньої діяльності університету у 2017-2018 навчальному році

Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ обговорили  основні завдання освітньої діяльності університету у 2017-2018 навчальному році

29 серпня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися навчально-методичні збори.

29 серпня 2017, 14:42

В НУЦЗУ відбулося підсумкове засідання вченої ради навчального закладу

29 серпня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося підсумкове засідання вченої ради навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік.

24 серпня 2017, 11:19

Ректор і проректор НУЦЗУ взяли участь в урочистостях з нагоди 26-ї річниці незалежності України

24 серпня біля пам'ятника незалежності України відбулися урочистості, присвячені 26-й річниці незалежності України. У заході взяли участь керівництво Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, а також керівники силових структур і вищих навчальних закладів, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та молоді. Вітала присутніх голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. В урочистостях взяли участь ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий та проректор з персоналу полковник служби цивільного захисту Вадим Попов.
23 серпня 2017, 12:30

Вітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна із 26-ю річницею незалежності України

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем незалежності України.

23 серпня 2017, 12:00

Кращі вихованці НУЦЗУ представляли вищий навчальний заклад ДСНС України на урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України

Кращі вихованці НУЦЗУ представляли вищий навчальний заклад ДСНС  України на урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня у Харкові у трикутному сквері на проспекті Незалежності відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України. У заході взяли участь керівництво Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, а також керівники силових структур і вищих навчальних закладів, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та молоді.