Новини - Сторінка 8

8 травня 2018, 11:08

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття на базі підприємства харчової промисловості

7 травня одна з навчальних груп 3-го курсу спеціалізації «Охорона праці» (випускники технікумів) під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Сергія Артемʼєв відвідала виїзне практичне заняття на території одного з потужних підприємств харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «Прайм».

3 травня 2018, 12:00

Участь молодих вчених кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки у конференції «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОХОРОНИ ПРАЦІ»

27 квітня молоді вчені кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ, які навчаються за спеціалізацією «Охорона праці» – Поліканова Ольга, Сасін Євген, Нежута Юлія, Кузьменко Антон та Зубаха Марія під керівництвом старшого викладача кафедри Цимбала Богдана стали учасниками XVIІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОХОРОНИ ПРАЦІ», що відбулася у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

3 травня 2018, 11:55

Участь молодих науковців кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки у конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика: БЖДЛ-2018»

26 квітня молоді науковці кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки – старший викладач Цимбал Б.М.,доцент Шароватова О.П., курсант 3-го курсу Поліканова Ольга, студенти Сасін Євген, Нежута Юлія, Кузьменко Антон та Зубаха Марія взяли активну участь у XVI Міжнародній науково-методичній конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика: БЖДЛ-2018», яка відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка».

3 травня 2018, 11:52

Виїзне практичне заняття майбутніх фахівців з охорони праці у броварні «Рогань»

25 квітня магістри спеціалізації «Охорона праці» факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ разом зі старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Б.М. в межах вивчення навчальної дисципліни «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків» відвідали підприємство САН ІнБев Україна – український підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev.

2 травня 2018, 12:08

Стажування науковців НУЦЗУ у Балтійській Міжнародній Академії на завершальному етапі

На завершальному етапі - стажування представників навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України в Балтійській Міжнародній Академії (БМА).

2 травня 2018, 09:41

Заняття в Кінологічному центрі МВС

25 квітня майбутні екологи 3-го курсу відвідали  Кінологічний центр Головного управління МВС України в Харківській області.

2 травня 2018, 09:37

Проведення профілактичних занять з організації аварійно-рятувальних робіт в завалах

27 квітня - кафедрою пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт було проведено 6-ти годинне практичне заняття з курсантами 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.