Новини - Сторінка 807

13 квітня 2007, 09:42

«Швидка допомога» в Німеччині – це Пожежна охорона

Так визначив начальник факультету оперативно-рятувальних сил полковник внутрішньої служби Юрій Сенчихін на прес-конференції, що відбулася 11 квітня 2007 року на базі Університету цивільного захисту України міста Харкова.

6 квітня 2007, 16:10

Щороку удосконалюють свої навички практично майбутні рятувальники Університету цивільного захисту України

Як-то кажуть, важко в навчанні – легко в бою. Неспроста так говорить народна мудрість. Саме практичних навичок, що потім вкрай будуть необхідні у подальшій небезпечній, але благородній роботі, набували курсанти Університету цивільного захисту України 4-5 квітня 2007 року на базі навчального Центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у с. Ватутіно, Нововодолазького району. Тут відбулися комплексні пожежно-тактичні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж силами зведеного загону рятувальників Університету цивільного захисту України, ГУ МНС України в Харківській області, аварійно-рятувальної служби та навчального Центру.

5 квітня 2007, 09:28

Дотепно жартують майбутні рятувальники Університету цивільного захисту України

2 квітня відкрита міська ліга КВК проводила «Кубок сміху», присвячений 1 квітня – Дню гумору. У цьому заході взяло участь 16 команд – представниць різних вищих навчальних закладів Харкова та збірна команда із Донецька, що завітала у гості до харків’ян.

3 квітня 2007, 12:52

5 травня - День відкритих дверей

Університет цивільного захисту України запрошує на День відкритих дверей та олімпіаду для учнів випускних класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

19 березня 2007, 11:39

Науково-технічна конференція курсантів та студентів УЦЗУ

Згідно з планом основних заходів УЦЗ України на 2007 рік 25 – 26 квітня відбудеться ХІ науково-технічна конференція курсантів та студентів УЦЗУ "Запобігти, врятувати, допомогти".

16 березня 2007, 14:47

На допомогу службі 112

Єдина в Україні служба екстренного виклику ”112”, яка працює на базі служби ”01”  ГУ МНС в Харківській області, набуває обертів у своєму розвитку та удосконалюється.

Вперше в Україні фахівцями Університету цивільного захисту України розроблено комплекс психо-тренінгових вправ, націлених на розвиток професійно-важливих якостей співробітників чергово-диспетчерської служби екстренного виклику ”112”  ГУ МНС України в Харківській області.

16 березня 2007, 14:43

Фахівці Університету цивільного захисту України – дітям

На Харківщині опікуються безпекою дітей. Роблять це працівники, курсанти, студенти, викладачі, керівники відділів та факультетів провідного вищого навчального закладу МНС України. Відомо, що навчати дітей засадам безпечної поведінки – процес кропіткий, творчий та дуже цікавий. Учні та вчителі харківської 126 середньої школи давно вже порозумілися та здружилися з працівниками УЦЗУ.

13 березня 2007, 19:55

Чемпіонат з болдрингу

11 березня на базі Університету вібдувся чемпіонат Харкова зі скелелазання, вид змагань – болдринг. У змаганнях взяли участь як найдосвідченіші спортсмени міста, так і починаючі. Усі учасники та глядачі були вражені сучасним оснащенням залу, наявністю в ньому майже всіх видів рельєфу, якістю підготовлених трас.