Новини - Сторінка 808

13 березня 2007, 14:27

Запрошуємо на конференцію!

4 квітня 2007 року в Університеті цивільного захисту України на базі кафедр управління та економіки та інформаційних технологій і систем управління проводиться науково-практична конференція за темою „Проблеми управління єдиною державною системою цивільного захисту”.

1 березня 2007, 15:36

Уперше на базі Університету цивільного захисту України – чемпіонат Харкова з болдрингу

11 березня о 10.00 уперше на навчальній базі Університету цивільного захисту України по вулиці Баварська, 7 пройде чемпіонат Харкова з болдрингу (дисципліна - скелелазіння). Унікальний сучасно обладнаний болдринговий клас, радо зустріне учасників змагань, серед яких будуть як новачки, так і чемпіони з цього виду спорту.

24 лютого 2007, 12:20

День захисника Вітчизни у Харківському університеті МНС України

22 лютого 2007 року в Університеті цивільного захисту України пройшли урочистості з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни, куди були запрошені представники всіх вищих навчальних закладів Харкова.

24 лютого 2007, 12:07

Харківська збірна команда рятувальників

Нещодавно збірна команда КВК Університету цивільного захисту України «ЧС» побувала на XVIII Міжнародному фестивалі у місті Сочі, гідно представила Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

22 лютого 2007, 10:35

Майбутній рятувальник Харківського університету МНС став стипендіатом Кабінету Міністрів України

Таким виявився курсант 4-го курсу факультету цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України Євген Рибка.

20 лютого 2007, 15:26

Завершились міжвузівські змагання, присвячені Дню захисника Вітчизни

Близько ста шістдесяти представників дев’ятнадцяти вищих навчальних закладів Харкова виборювали перемоги з гімнастики (підйом з переворотом), гирьового спорту та армспорту і, нарешті, було підбито підсумки цих змагань. Команда нашого університету посіла почесне третє загальнокомандне місце, впевнено ставши переможцем у двох з чотирьох спортивних дисциплін.

Вітаємо наших хлопців!

19 лютого 2007, 13:57

Запрошуємо на навчання!

26 лютого 2007 року починають роботу дистанційні підготовчі курси для абітурієнтів з дисциплін: математика, українська мова, біологія, історія.

Навчання триватиме до 21 травня 2007 року. Випускні іспити відбудуться з 21 по 25 травня 2007 року.

17 лютого 2007, 11:15

Міжвузівські змагання, присвячені Дню захисника Вітчизни, стартували

16 лютого на базі Університету цивільного захисту України відбулося урочисте відкриття змагань серед ВНЗ м. Харкова. Близько ста шістдесяти представників дев’ятнадцяти вищих навчальних закладів Харкова виборювали перемоги з гімнастики (підйом з переворотом), гирьового спорту та армспорту.