Новини - Сторінка 808

30 січня 2006, 13:14

Тетянин день

25 січня у харківському Палаці Спорту у рамках відзначення дня студента відбувся молодіжний фестиваль „Тетянин День”.

21 січня 2006, 10:01

Навчальна пожежно-рятувальна частина приходить на допомогу

Протягом чергування 4-й караул НПРЧ під керівництвом начальника караулу капітана вн. служби Золочевського М.Б. тричі виїжджав на пожежі.

29 грудня 2005, 14:37

З Новим роком!

Академія цивільного захисту України щиро вітає всіх відвідувачів сайту, співробітників МНС, випускників, студентів та курсантів, шановних ветеранів та колег з Новим роком! Нехай новий рік принесе вам успіх у всіх справах, відкриє нові горизонти в професійної діяльності, стане роком добробуту та досягнень. Щастя вам, здоров'я, миру в родинах, гармонії та доброї вдачі! Зі святом!

26 грудня 2005, 12:04

Урочистий випуск магістрів

23 грудня в Академії цивільного захисту України відбувся традиційно урочистий шостий випуск набору слухачів магістратури денної форми навчання та п’ятий  - ювілейний випуск слухачів магістратури  заочної форми навчання з підготовки керівних кадрів для органів і підрозділів МНС України.

26 грудня 2005, 11:51

Перебування Міністра МНС України у Харкові

22 грудня вперше Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Балога відвідав Харків.

26 грудня 2005, 11:04

На наукових засадах

21 грудня 2005 року в Академії цивільного захисту України пройшла міжнародна науково-технічна конференція „Наглядово-профілактична діяльність в МНС України”.

16 грудня 2005, 14:21

Міжнародна науково-практична конференція

Мета – міжнародний рівень! 15-16 грудня в Академії цивільного захисту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект”. Такий масштабний захід став уже традиційним. Спочатку конференції проводились на міжвузівському, міжрегіональному рівнях, а на сьогодні вже стали міжнародними. Як зазначив ректор навчального закладу полковник внутрішньої служби Володимир Садковий, уже втретє в академії збираються  поважні та шановані представники різних мовознавчих шкіл України, вчені Росії та Білорусії. Він наголосив, що мовознавчі проблеми, порушені на лінгвістичній конференції, є актуальними не тільки для філологів.

10 грудня 2005, 10:01

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Представники Академії цивільного захисту України відвідали Черкаси. 1-2 грудня 2005 року тут у Черкаському інституті пожежної безпеки відбулася міжнародна науково-практична конференція “Пожежна та техногенна безпека”, у роботі якої взяли участь представники Академії цивільного захисту України (м. Харків), Львівського інституту пожежної безпеки України,  ГУ МНС України в АР Крим, Гомельського інженерного інституту МНС Республіки Бєларусь, науково-методичного центру навчальних закладів МНС України (м. Харків), ГУО “Командно-інженерний інститут” МНС Республіки Бєларусь (м. Мінськ).

сторінка 808