Новини - Сторінка 814

26 червня 2007, 14:05

У добру путь, майбутні рятувальники МНС

295 підготовлених спеціалістів Університету цивільного захисту України м. Харкова поповнять лави цивільної служби МНС України. 23 червня в університеті відбувся масштабний випуск 2007 року спеціалістів, магістрів, бакалаврів, студентів.

20 червня 2007, 17:05

Так тримати

16, 19, 20 червня на кафедрі мовної підготовки Університету цивільного захисту України відбулися захисти дипломних робіт. Знаменним є те, що захищалися вже традиційно англійською та німецькою мовами не тільки курсанти та магістри, а й бакалаври.

29 травня 2007, 14:04

Справжня школа життя для майбутніх рятувальників Університету

26 травня на базі навчально-тренувального полігону Університету цивільного захисту України у с. Фігуровка відбулася урочиста подія, що стала вже традиційною, -  відкриття табірних зборів для курсантів-першокурсників.

24 травня 2007, 16:37

Практичні психологи МНС України уперше проходять перепідготовку

24 травня відбувся вже другий випуск практичних психологів підрозділів МНС України, що пройшли курси підвищення кваліфікації на факультеті післядипломної освіти Університету цивільного захисту України.

18 травня 2007, 12:01

Вітаємо!

Розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації співробітника університету доктора технічних наук, провідного наукового співробітника Басманова Олексія Євгеновича визнано переможцем другого обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» з напрямку технічні науки та видано сертифікат на отримання гранту (в даному напрямку один грант на всі ВНЗ міста Харкова).

18 травня 2007, 11:57

Вітаємо!

Розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації співробітникам університету призначені іменні стипендії для обдарованих молодих науковців.

12 травня 2007, 13:08

Уперше в системі МНС – творчий злет по-справжньому

Потяг до прекрасного – риса, що притаманна кожній інтелігентній людині нашого суспільства. А у наш швидкоплинний час, коли про справжнє мистецтво іноді забувають, коли комп’ютер замінює живе спілкування між людьми, відродити прекрасний порив до справжнього, ціннісного, суттєвого – завдання кожної нації, що справді поважає себе.

8 травня 2007, 15:03

Напередодні 62-ої річниці Великої Перемоги

Прийдешньому поколінню хочу побажати…