Новини - Сторінка 9

10 листопада 2017, 12:58

Выпускникам колледжей и техникумов зелёный свет

9 ноября на факультете техногенно-экологической безопасности состоялась встреча с выпускниками Волчанского и Красноградского медицинских колледжей, Красноградского колледжа "Харьковской гуманитарно-педагогической академии", Красноградского техникума механизации сельского хозяйства имени Ф. Я. Тимошенко и их родителями по вопросу поступления в Национальный университет гражданской защиты Украины.

8 листопада 2017, 14:19

Прес-служба університету інформує:

Триває низка відеосюжетів про переможців і призерів змагань з боксу, рукопашного бою, кікбоксингу - спортсменів НУЦЗУ.

8 листопада 2017, 11:21

Напередодні Дня української писемності і мови

В НУЦЗУ по вул.Баварська 7 відбулися заходи, присвячені Дню української писемності і мови.

8 листопада 2017, 11:17

В НУЦЗУ відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Пожежна тактика»

07 листопада старший викладач кафедри пожежної тактики та аварійно – рятувальних робіт Національного університету цивільного захисту України Хілько Юрій Володимирович провів відкрите практичне заняття з дисципліни «Пожежна тактика» із здобувачами вищої освіти.

7 листопада 2017, 12:26

Думки уголос

Я, Кубанов Микола Юрійович, вступив до Національного університету цивільного захисту України на психологічний факультет у 2006 р. У 2011 р. захистив дипломну роботу та здобув ступінь «магістра психології», що став першим етапом до подальшого наукового розвитку. На цей час я - аспірант 3-го курсу кафедри всесвітньої історії Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди.

7 листопада 2017, 12:26

Караул навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ здійснив черговий виїзд на гасіння пожежі

Подія сталася 06 листопада по вулиці Мороховецька набережна, 2. Третій караул навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України о 16 год. 17 хв. під керівництвом викладача–методиста – начальника караулу НПРЧ майора служби цивільного захисту Олександра Тонких виїхав на пожежу за другим номером виклику.

7 листопада 2017, 09:39

Курсанти Національного університету цивільного захисту України стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру з багатоповторного жиму, станової тяги, підйому на біцепс

5 листопада у  Харкові пройшов Всеукраїнський турнір з багатоповторного жиму, станової тяги, підйому на біцепс «YOD CUP 2017» Федерації пауерліфтингу «RAW 100%».
6 листопада 2017, 15:12

Талановита молодь НУЦЗУ – призер міжнародного проекту EAAF з культури «Парад фестивалів»

4-5 листопада на базі Палацу Культури «Залізничник» у Харкові тривав міжнародний проект EAAF з культури «Парад фестивалів»