17-18.05 — у НУЦЗУ відбудеться міжнародна науково-практична конференція “Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика”

17-18 травня на базі Національного університету цивільного захисту України відбудеться міжнародна науково-практична конференція “Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика”. До Харкова з'їдуться понад 200 науковців з Балтійської Міжнародної Академії (м. Рига, Латвія), Поморської Академії (м. Слупцьк, Польща), Грузинського технічного університету (м. Тбілісі, Грузія), Нового Болгарського Університету (м. Софія, Болгарія), а також наукових установ та закладів вищої освіти майже всіх регіонів нашої держави.

Стрижневими питаннями, що обговорять учасники наукового форуму, є механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти; державне регулювання системи підготовки та підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації; теоретико-методологічні та практичні засади формування змісту державної політики в галузі національної безпеки, а також визначення напрямів її реалізації; організаційно-правові, соціально-економічні та психолого-педагогічні засади державного управління у сфері цивільного захисту; актуальні проблеми державного управління соціально-економічним та суспільно-політичним розвитком регіонів; напрями модернізації змісту та практики реалізації галузевих стандартів вищої освіти та розвиток магістерських програм у галузі знань «Публічне управління і адміністрування» та багато інших.

Після пленарного засідання робота наукового форуму триватиме у секціях “Державна політика й управління в галузі освіти: зміст та механізми реалізації", "Державна політика й управління в галузі національної безпеки: зміст та механізми реалізації", "Державна політика й управління в галузі попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій", "Державна політика й управління окремих галузей економіки та соціально-трудових відносин", "Теоретико-методологічні та практичні аспекти розвитку науки «Публічне управління і адміністрування».

Міжнародна науково-практична конференція “Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика” розпочне свою роботу о 10.00 у головному корпусі НУЦЗУ.

Більш детально із роботою конференції можна познайомитись у програмі.

Національний університет цивільного захисту України