10-11.04 – на базі НУЦЗУ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту»

10-11 квітня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі візьмуть участь понад 400 молодих науковців з Азербайджану, Ізраїлю, Болгарії, Польщі, Казахстану та всіх регіонів України.

Проведення щорічної наукової конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» на базі НУЦЗУ стало традиційним і щороку набуває все більшої актуальності в сучасному науковому просторі.

10 квітня міжнародна науково-практична конференція розпочне свою роботу у пленарному режимі. Тематика доповідей на конференції буде різноманітною та охоплюватиме питання профілактики надзвичайних ситуацій, організації управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів, гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт, аварійно-рятувальної та спеціальної техніки, інформаційних технологій та математичного моделювання, психологічного забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів, безпеки життєдіяльності та екологічних проблем.

Після проведення пленарного засідання та 11 квітня робота конференції триватиме у секціях: «Профілактика пожеж та інших надзвичайних ситуацій», «Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів», «Гасіння пожеж та аварійно-рятувальні роботи», «Аварійно-рятувальна та спеціальна техніка», «Автоматичні системи безпеки та інформаційні технології», «Психологічне та гуманітарне забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів», «Природничо-наукові аспекти цивільного захисту», «Охорона праці та техногенно-екологічна безпека», «Публічне управління у сфері цивільного захисту» та «Радіаційний та хімічний захист».

Для ознайомлення надається програма Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту».

 

Національний університет цивільного захисту України