В НУЦЗУ визначили кращу ланку газодимозахисників

11-12 квітня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбулися змагання серед майбутніх рятувальників навчального закладу на «Кращу ланку газодимозахисної служби університету». У заході взяли участь старший помічник начальника чергової зміни з оперативного реагування оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Харківській області Іван Анісов, помічник начальника чергової зміни з питань забезпечення ОКЦ ГУ ДСНС України у Харківській області Валентин Андросов, начальник ДПРЧ-31 Сергій Газецький. На змаганнях свою вправність та міць на етапах змагань продемонстрували дівчата-курсантки. Організатором змагань є кафедра пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил навчального закладу.

У перегонах взяли участь 18 команд, до складу яких увійшли майже 80 майбутніх рятувальників 2-5-х курсів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки закладу вищої освіти.

Спочатку курсанти склали теоретичну частину змагань (кожний учасник заходу протягом 10 хвилин відповів на тестові питання), а практична частина включила 5 етапів: одягання захисного одягу та спорядження; оперативне розгортання; включення в апарати, проведення розвідки у непридатному для дихання середовищі; рятування «постраждалого» з навчальної башти; подолання смуги психологічної підготовки та рятування майна.

Змагання відбулися. І кращою ланкою газодимозахисників університету стала команда курсантів факультету оперативно-рятувальних сил, її учасники отримали перехідний кубок та диплом І ступеня, а також вони заохочені короткостроковою відпусткою терміном на 5 діб. 

</p>

Прес-служба НУЦЗУ