НУЦЗУ ─ активний учасник ХХVІІ Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

НУЦЗУ ─ активний учасник  ХХVІІ Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

2 липня на території спорткомплексу Головного управління ДСНС України у Харківській області відбулося урочисте відкриття ХХVІІ Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту.

Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, віце-президент Федерації пожежно-прикладного спорту ДСНС України Олександр Тарасов, представники Харківської обласної державної адміністрації та інші почесні гості. Активним учасником змагань став Національний університет цивільного захисту України на чолі з ректором Володимиром Садковим. Команда з ППС НУЦЗУ щодня готувалась до перегонів і ми очікуємо на гідні результати. Творчі колективи університету "Аніма" та духовий оркестр вітали учасників Чемпіонату.

“З року в рік пожежно-прикладний спорт допомагає рятувальникам з усієї країни навчитися працювати в умовах максимально наближених до реальності та не розгубитися перед справжньою небезпекою”, - зазначив Микола Чечоткін, вітаючи учасників.

Він також додав, що ця спортивна дисципліна вже давно вийшла за межі простої професійної підготовки, демонструючи міць усієї рятувальної Служби України, й донині не втративши своєї популярності.

Так, право підняти Державний Прапор України було надано переможцю минулорічного Чемпіонату — збірній команді з пожежно-прикладного спорту міста Києва.

В рамках заходу відбулися також показові забіги та вручення відомчих заохочень і спеціальних звань рятувальникам Харківщини. Нагадаємо, що з 8 ранку 2 липня спортсмени змагалися в підійманні по штурмовій драбині на 2-й та 4-й поверхи навчальної вежі.

Наразі за проміжними результатами першого дня змагань у командному заліку лідирує збірна Києва, другі - волиняни, а третє місце утримує команда Черкаської області.

Загалом, цьогоріч до Харкова приїхала 41 команда з різних куточків країни та вищих навчальних закладів ДСНС. Усього — 369 учасників, з яких 38 жінок.

 Прес-служба НУЦЗУ