170 першокурсників на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ долатимуть свої перші випробування

09-23 серпня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України в урочищі Фігурівка Чугуївського району триватиме табірний збір для першокурсників набору 2019 року.

09 серпня 170 юнаків та дівчат разом зі своїми командирами виїхали на навчально-тренувальний полігон з метою проходження справжньої школи життя для майбутніх рятувальників. Протягом майже двох тижнів триватиме так званий “курс молодого бійця" - перевірка новачків на витривалість, старанність, зміцнення дружних та товариських стосунків. Дівчата опановуватимуть «ази» обраної професії поряд із юнаками, виняток становитимуть нормативи з фізичної підготовки. Очолив табірний збір проректор університету Олег Семків.

Найбільше враження на майбутніх рятувальників справили заняття з домедичної допомоги. Але все ще в них попереду. Два тижні вдалині від рідної домівки молоде поповнення НУЦЗУ знайомитиметься із розпорядком дня навчального закладу, курсантськими обов’язками, вчитиметься долати фізичні та психологічні навантаження. З першокурсниками проводитимуться психологічні дослідження, соціально-гуманітарна робота, а також на них чекають цікаві та пізнавальні виховні години.

Прес-служба НУЦЗУ