Спортсмени НУЦЗУ стали переможцями змагань з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019»

6 вересня на Львівщині відбулися змагання серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019».

Цьогоріч 96 спортсменів-рятувальників у складі 24 команд із різних куточків України приїхали на Львівщину, аби позмагатися у швидкості та майстерності. Забіги відбувалися на дистанціях 1000 м, 3000 м та 5000 м.

У результаті боротьби між учасниками загальнокомандні призові місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда з Національного університету цивільного захисту України, ІІ місце – команда з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, а бронзу виборола команда з Головного управління ДСНС України в Одеській області.

В особистих заліках серед жінок І місце посіла курсантка 2-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки Руденко Іванна Національного університету цивільного захисту України, ІІ місце – Олішевська Юлія з Управління ДСНС України в Житомирській області, ІІІ місце – Хасанова Катерина з Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Чоловіки вибороли призові місця на дистанції 1000 м таким чином:

І місце – викладач кафедри фізичної підготовки Національного університету цивільного захисту України Жогло Володимир, ІІ місце – Сеник Станіслав з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, ІІІ місце – Вайда Микола з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Дистанцію 3000 м подолали чоловіки в такому порядку:

І місце – Олішевський Вячеслав з Управління ДСНС України в Житомирській області, ІІ місце – Хомич Григорій з Управління ДСНС України у Волинській області, ІІІ місце – курсант 4-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Роговий Дмитро.

На дистанції 5000 м найкращі результати показали:

І місце – Дідоводюк Дмитро з Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, ІІ місце – Слободянюк Денис з Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, ІІІ місце – курсант 6-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Попруга Олексій.

Команди-переможниці отримали кубки та дипломи, учасники нагороджені почесними грамотами та медалями.

Прес-служба НУЦЗУ