Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but myfolder27.12.19kv is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Команда КВК “Люди в погонах” НУЦЗУ стала учасницею заходів з нагоди випуску магістрів НТУ “ХПІ”

24 грудня збірна команда КВК «Люди в погонах» НУЦЗ України привітала випускників магістратури Національного технічного університету «Харківський Політехнічний Інститут».

Вихованці університету отримали запрошення особисто від ректора НТУ «ХПІ» привітати випускників на святі «Новорічний бал магістрів НТУ «ХПІ»».

Команда-чемпіон «Люди в погонах» подарували всім присутнім гарний настрій, позитивні емоції та посмішки!

{gallery}myfolder27.12.19kv{/gallery}

Прес-служба НУЦЗУ