В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття на базі Центру реабілітації рукокрилих в Екопарку

13 березня на базі Центру реабілітації рукокрилих в Екопарку було організовано та проведено виїзне заняття для здобувачів вищої освіти 2-го курсу факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ під керівництвом викладача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Ільїнського О.В.

З 2013 року за ініціативи харківської групи з вивчення рукокрилих (Kharkiv Bat Group) і МБФ «Фонд Олександра Фельдмана» було створено Центр реабілітації рукокрилих у Feldman Ecopark (ЦРР). На цей час це єдиний Центр реабілітації рукокрилих в Україні. Його мета – порятунок і реабілітація рукокрилих, які потрапили в антропогенні пастки, допомога тваринам, виснаженим взимку і постраждалим з вини людини, просвітницька робота та вивчення рукокрилих в природних умовах середовища.

Під час виїзного заняття заступник керівника Центру реабілітації рукокрилих Олена Прилуцька провела докладну лекцію про особливості біології рукокрилих. Студенти та курсанти дізнались про біологічну роль кажанів та специфіку досліджень в цій галузі. А потім було найцікавіше - практична робота – індивідуальна годівля з рук кажанів виду руда вечірниця (Nyctalus noctula).

Студенти мали змогу напоїти та нагодувати тварин з Червоної книги, вивчити особливості поведінки та біології  цих рідких тварин.

Висловлюємо подяку  Олені Прилуцькій за змістовне заняття та запрошення на подальше співробітництво.

Кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, прес-служба НУЦЗУ