На сторінку разділу На головну сторінку
У фіналі Всеукраїнського телевізійного шоу «Взірець таланту» вокальний колектив «Аніма» заспівав разом із народною артисткою України Ніною Шестаковою

2
 Подобається

1 березня у кіноконцертній залі «Україна» відбувся фінальний концерт у рамках проекту Всеукраїнського телевізійного шоу — «Взірець таланту».
1 березня у кіноконцертній залі «Україна» відбувся знімальний процес Всеукраїнського телевізійного проекту «Взірець таланту». У шоу брали участь депутати харківської міськради, народні артисти України, зірки сучасної естради та шоу-бізнесу. Також для участі у телевізійному проекті було запрошено солістів вокального колективу «Аніма» Національного університету цивільного захисту України під керівництвом Тетяни Репіної. Солістки колективу були нагороджені дипломом «За самовіддану плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та організацію Всеукраїнського телевізійного проекту «Взірець таланту». У фіналі зйомок вокальний колектив «Аніма» виконав разом із народною артисткою України Ніною Шестаковою пісню про рідне місто Харків та отримав бурхливі оплески глядачів.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Тетяни Репіної

 

На сторінку разділу На головну сторінку