На сторінку разділу На головну сторінку
Вокальний колектив НУЦЗУ отримав ІІІ місце у номінації «Вокальний ансамбль»

2
 Подобається

15-16 травня 2015 р. у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся V Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту. Організаторами конкурсу є Державна служба України з надзвичайних ситуацій і Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та ДСНС України.

У фестивалі взяли участь 150 артистів з різних регіонів нашої держави. Організаційний комітет пісенного конкурсу очолив начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу органів і підрозділів оперативно-рятувальних сил цивільного захисту ДСНС України Олександр Алімов.
Почесному журі було вкрай складно визначитись з переможцями, адже фахова підготовка музикантів та співаків була надзвичайно високого рівня. Проте у підсумку найкращими стали вінничани, які й отримали Гран-прі фестивалю.

Національний університет цивільного захисту України представили вокальний колектив «Аніма» під керівництвом Тетяни Репіної та вокально-інструментальний ансамбль «Юджет». У номінації вокальний ансамбль «Аніма» посів почесне ІІІ місце.

 


Всі учасники конкурсу були заохочені подяками Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. А ще – щирими та бурними аплодисментами й нескінченною вдячністю глядачів, цінними подарунками та позитивними емоціями від побаченого яскравого театралізованого дійства, присвяченого популяризації героїчної служби рятувальників та пожежних, вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України.

На сторінку разділу На головну сторінку