На сторінку разділу На головну сторінку
У НУЦЗУ обрали ідеальну пару

2
 Подобається

25 лютого у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулося свято Дня закоханих за мотивами фільму «Кохання у великому місті». Такий захід в університеті проходить не перший рік і став уже традиційним. Здавалося б, незвичайною стала традиція обирати найідеальнішу пару в такому навчальному закладі, що готує спеціалістів суворої і вкрай небезпечної професії – рятувальників. Але і тут спрацьовує усталене ствердження „Любов врятує світ”.
Конкурс складався з чотирьох турів. Перший, традиційно, – візитка учасників, де конкурсанти представили себе у креативній формі. У наступному етапі учасники шоу-конкурсу продемонстрували оригінальне освідчення у коханні, причому у різноманітних образах героїв улюблених мультфільмів. У третьому турі «Відеоозвучення» конкурсанти озвучили відомі уривки із фільмів за темою «Формула кохання». Останній, четвертий тур, під назвою «Запальний танок» виявив танцювальні здібності закоханих. Вони виконали танцювальні па всіх ковбоїв «Кантрі».
Без сумніву, компетентному журі, до складу якого увійшли керівник клубу КВН «Перша Столиця» Харківського Національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди - шоумен МС Учитель Юрій Яровий; арт-директор ресторану-пивоварні «ГерШир», діджей ФЕД - Сергій Федченко, креативний директор евент-компанії «Дом Счастья» Вікторія Посунько, член союзу театральних діячів України, кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри режисури Харківської державної академії культури, директор комунального підприємства «Счастливый ГОРОД» – Вікторія Бугайова, яке очолив проректор з персоналу університету полковник служби цивільного захисту Вадим Попов, довелось надзвичайно важко.
Усі пари були добре підготовлені, упевнено тримались на сцені, майстерно справлялись із поставленими завданнями, а основне – кожна вірила у свою перемогу! Але конкурс є конкурс. І нагороди визначились таким чином:
«Інтернет-парою» стала пара № 2 – Олексій Зуй та Яна Кутєпова, вони зірвали найбільшу кількість лайків в інтернет-голосуванні.
«Креативною парою» стали Олексій Землянський та Аліна Ковтун, «Романтичною парою» - Денис Тур та Ірина Новосельська, «Артистичними» - Павло Терновенко та Яна Рогоза, а «Гармонічною парою» - Олексій Зуй та Яна Кутєпова. І,нарешті, переможцями конкурсу «Ідеальна пара НУЦЗУ – 2015» стали Віктор Пєхтєрєв і Лариса Цой.
Як зазначив голова журі - проректор з персоналу університету полковник служби цивільного захисту Вадим Попов, проведений захід, перш за все, поповнив скарбничку славних традицій НУЦЗУ, духовно збагатив внутрішній світ кожного з учасників та гостей свята, об’єднав молодь на ґрунті потягу до прекрасного та вічних людських цінностей, яких в наш час не можна зректись.

 

 

 Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

На сторінку разділу На головну сторінку