На сторінку разділу На головну сторінку
Вітаємо Олену Шайдецьку, студентку 3-го курсу, факультету техногенно-екологічної безпеки з новими перемогами!

15
 Подобається

Вперше в історії університету у номінації "Особливі успіхи і досягнення в музичній, образотворчої, літературно-мистецької діяльності та інших видах творчої діяльності" стипендіатом конкурсу міського голови "Обдарованість" стала студентка Олена Шайдецька. До цієї перемоги додалася ще одна. 15 листопада Олена посіла 1 місце у Міжнародному фестивалі "Лотос надії", який проходив за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
У творчій скарбнички Олени багато виступів та перемог. З 31 жовтня по 1 листопада в кіноконцертній залі «Україна» проходив 19 міжнародний фестиваль мистецтв «Співограй». На запрошення керівництва фестивалю у конкурсній програмі взяла участь солістка колективу «АНІМА» Національного університету цивільного захисту України під керівництвом Тетяни Репіної. Це студентка третього курсу Шайдецька Олена. Серед більш ніж 100 учасників виконавиця університету стала дипломантом фестивалю та отримала нагороду. Виступ Олени дуже тепло сприйняли жюрі та гості фестивалю.

27 вересня в приміщенні розважального центру «Радмір-експохол» відбувся міський щорічний фестиваль-телепроект вокалістів «Beat of Voice». У концертній програмі фестивалю взяли участь виконавці дуету «Аніма» Національного університету цивільного захисту України під керівництвом Тетяни Репіної - курсант Леонід Березовський та студентка Олена Шайдецька. Виступ вокалістів справив велике враження на гостей фестивалю. Дует отримав сертифікат учасників програми та гучні оплески глядачів.

 


27 квітня 2014 року в клубі «Місто» відбувся довгоочікуваний фінал Всеукраїнського конкурсу вокалістів «Gold Voice Ukraine». Національний університет цивільного захисту України на заході представили Олена Шайдецька та Леонід Березовський - солісти вокального колективу «Аніма» під керівництвом Тетяна Репіної. У фіналі взяли участь понад 30 виконавців з багатьох міст України. Олена посіла почесне ІІІ місце.
 

На сторінку разділу На головну сторінку