На сторінку разділу На головну сторінку
ЭЛЕКТРОННО-ДОВІДКОВА СИСТЕМА ПОЖЕЖОВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ РЕЧОВИН І МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ Оперативних систем ANDROID

7
 Подобається

На сучасному етапі розвитку суспільства спостерігається широке використання мобільних комп’ютерів, а саме планшетів та смартфонів. Слід відмітити впровадження цих пристроїв в роботу депутатів міських та обласних рад, навчання студентів та школярів, тощо. За рахунок їх використання скорочується кількість паперових документів, відбувається економія коштів та підвищується ефективність роботи.

Одніїю з проблем є відсутність спеціалізованого програмного забезпечення для співробітників ДСНС України. Першим завданням було визначитися з операційною системою, котра буде актуальною в довгостроковій перспективі.

Серед операційних систем, які використовуються на планшетах та смартфонах на сьогоднішній день слід виділити: ОС Android, iOS та ОС Windows Phone.
Таким чином, було обрано напрямок роботи, а саме розробка технічного завдання на програмний продукт, котрий буде помічником співробітнику ДСНС України. У рамках цього проекту було відкрито НДР «Вдосконалення електронної бази даних пожежовибухонебезпечних властивостей речовин і матеріалів та розробка android-програми для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Як повідомив відповідальний виконавець цієї НДР, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії моніторингу надзвичайних ситуацій, к.т.н., с.н.с., Лєвтєров О.А.: «Інформаційно-пошукова система засобів гасіння і нейтралізації небезпечних властивостей пожежовибухонебезпечних речовин і матеріалів, запущена на підручному мобільному пристрої в умовах надзвичайної ситуації, дозволить швидко визначити тип, вид, засоби і методи гасіння речовини, що значно скоротить час ліквідації і локалізації надзвичайної ситуації з виникненням пожежі, що підвищить ефективність проведення робіт з ліквідації НС».

 

 

 

 

 


 

На сторінку разділу На головну сторінку