На сторінку разділу На головну сторінку
Рекорд місцевого значення. Харківський курсант-рятувальник майже годину виконував на перекладині підйом переворотом. Відеорепортаж телеканалу «Сiмон»

8
 Подобається

В університеті цивільного захисту стартували щорічні змагання, приурочені до Дня захисника Вітчизни. Традиційно в них беруть участь найсильніші студенти харківських вузів. Сьогодні це двадцять три команди. Хлопці показують свою майстерність у п'яти видах спорту - плаванні, бігу, перетягуванні каната, гирьовому спорті та підтягуванні.
Олег Семків, проректор по службі НУЦЗУ, організатор змагань
Такі змагання можуть оцінити тільки професіонали. Ті, які самі є майстрами спорту міжнародного класу в даному виді змагань, фахівці своєї справи
Практично всі увагу на спортивній арені прикута до майданчика для підтягувань. Один з учасників - третьокурсник університету цивільного захисту Роман Копил - збирається встановити особистий і обласної рекорд - підтягнутися з переворотом вісімсот раз. Каже: не заради слави, а з цікавості. Вже дуже хлопцю цікаво перевірити себе і свою витримку.
Роман Копил
учасник змагань, курсант НУЦЗУ
Просто спробувати, скільки я зможу зробити. Торік зробив 400. Цього року хочу спробувати, чи зможу більше. Якщо зможу, буде добре
Роман займається спортом давно. Разом з братом-близнюком Богданом з дитинства освоював греблю. Тепер обидва хлопці - непроста перешкода на шляху до перемоги для інших учасників змагань. Їх девіз «Скрізь і спільно».
Богдан Копил
учасник змагань, курсант НУЦЗУ
Ти коли один, якщо тобі не хочеться йти, ти не підеш, А так один іншого тягне, і ви йдете все одно займатися, і займаємося вдвох, а не один
Випередити братів непросто навіть найсильнішим спортсменам. Студент гуманітарно-педагогічної академії Максим Лоскутов підтягнувся всього шістнадцять разів. Але своїм виступом залишився задоволений.
Максим Лоскутов
учасник змагань
Для мене це перший досвід, перші випробування. Я думаю, пройшов. Найскладніше - поєднати техніку і силу. Багато хлопців роблять на силу. Ось я теж робив на силу, тому швидко видихався
А ось Роман Копил без проблем обійшов і суперників, і брата, хоча заплановану кількість раз не підтягнувся - сил не вистачило. Проте, хлопець побив свій особистий рекорд - підтягнувся 520 разів. І все це за 57 хвилин без перерви на відпочинок. До світового рекорду Рома недотяг практично половину, але зате, каже, йому є куди рости.
Роман Копил
учасник змагань
- Я свій особистий результат покращив.
- Який твій найкращий був?
- 407.
- Плани на майбутнє?
- Ще більше зробити
Переможці в інших видах спорту, представлених на змаганнях, визначаться завтра. За загальними підсумками назвуть вуз-переможець. Учасникам команд, крім кубків і грамот, ректорат обіцяє заохочувальні призи.
Журналіст Юлія Чорна, оператор Борис Буцевич
Телеканал «Сімон», ефір 18.2.13

На сторінку разділу На головну сторінку