На сторінку разділу На головну сторінку
Харківська студентка Національного університету цивільного захисту України стала чемпіонкою України з гирьового спорту

23
 Подобається

Вперше харків'янка Олена Рябовол взяла гирю в руки торік. За рік стала майстром спорту, кращою в Харкові, а тепер і найсильнішою в Україні. Спортивний зал Національного університету цивільного захисту України зал для Лени вже став другим домом.
  Тут дівчина годинами займається на тренажерах і по сотні разів піднімає вгору 16-кілограмову гирю. Минулого літа на сталевий снаряд дівчина проміняла волейбольний м'яч.
Олена Рябовол, студентка Національного університету цивільного захисту України, чемпіон України з гирьового спорту серед дівчат:
Я одинадцять років займалася волейболом. Я з волейболу в університеті перейшла на гирі. Займаюся і тим, і тим. А в основному зараз гирі пішли в хід.
Секрет спортивного зльоту Олени - її хороша фізпідготовка. Крім волейболу, дівчина всерйоз займалася легкою атлетикою. Щоб вміло справлятися з гирею, каже тренер, Лене достатньо було освоїти кілька технічних прийомів.
Витривалість і сила волі - ось головний секрет перемог, каже тренер Олени. Викладач передрікає вихованці велике майбутнє в професійному спорті.
В'ячеслав Кононович, викладач кафедри фізвиховання Національного університету цивільного захисту, заслужений тренер України:
З урахуванням, які в неї перспективи, які помилки ще можна підробити, то можна розраховувати на перше місце серед дорослих. Реально виконати майстра спорту міжнародного класу. Ну, а далі, я думаю, і рекорди світу не за горами будуть.
Щоб стати чемпіонкою України, на змаганнях Лена підняла пудову гирю двісті разів поспіль. Такий результат не всім хлопцям по плечу, кажуть хлопці, які тренуються з Оленою.
Антон Федоренко, курсант Національного університету цивільного захисту:
Для дівчини двісті разів - це дуже значимий результат! Як відомо вже, Лена, я сподіваюся, виграє наступний чемпіонат світу, який належить їй.
Чемпіонат світу, де за Лену болітиме весь університет, стартує через місяць. Хто з українських спортсменок вміє обходитися з гирями краще за всіх, дівчата з'ясують в Запорізькій області.

На сторінку разділу На головну сторінку