На сторінку разділу На головну сторінку
Сергей Белоус

16
 Подобається

Сергей Белоус

Народився 24 березня 1993 р. в місті Харків, українець, освіта неповна вища.

У 2010 році закінчив Харківську ЗОШ № 113. За час навчання в школі приймав участь у громадському житті школи, а саме: був старостою, приймав участь у різних змаганнях, займався художньою самодіяльністю, приймав участь у міжнародних, Всеукраїнських та шкільних олімпіадах (з математики, фізики, біології, хімії), займав призові місця.

Займався альпінізмом (найбільша підкорена вершина «Радянський воїн» висотою 4015 метрів над рівнем моря). На теперішній час цей вид спорту для мене дещо видозмінився: гори та скали мені замінили будинки, конструкції та печери.

З 2002 року навчався у школі виживання «Юний рятувальник» на базі Оперативно - рятувальної служби м. Харкова, після закінчення якої став рятувальником Оперативно - рятувальної служби м. Харкова.

В 2009 році здійснив свій перший стрибок з парашутом у Харківському аероклубі ім. В.С. Гризодубової (на даний час здійснив 21 стрибок із десантними та спортивними парашутами).

У 2010 році вступив до Національного університету цивільного захисту України на факультет оперативно-рятувальних сил. Найбільше цікавлюсь дисциплінами пожежно-рятувального напрямку.

За час навчання в університеті приймав участь у загальноунівеситетських заходах, навчаннях Харківського гарнізону ДСНС.
У 2013 проходив навчання у пожежно-рятувальній частині міста Кайзерслаутерн (Німеччина).
У 2014 році закінчив курси рятувальної та спеціальної підготовки та отримав професію «Водолаз 3-го класу» (на сьогоднішній день під водою проведено понад 12 годин).
 

На сторінку разділу На головну сторінку