на головну
укррусангл

Творча робота курсанта групи ПБ-10-223 факультету цивільного захисту Колодяжного Дмитра

Україна – це маленька Батьківщина для кожного з нас. Це наша земля зі славною історією, мудрими талановитими людьми. Протягом століть наш народ боровся за свою незалежність і переміг. Протягом віків стримували наш козацький дух, нашу мову, душили нашу гордість, хотіли бачити наш народ глухим, німим і сліпим. Сіяли в наших душах жорсткість, байдужість, ненависть, але українці вистояли.
Я дійсно пишаюся, що я українець, що маю свою Батьківщину. Треба цінувати та поважати те, що тобі даровано Богом. Адже Батьківщина єдина, як мати, що дала життя . Треба бути в гармонії із самим собою, щоб розуміти це, поважати свою націю, свою історію, щоб помічати красу навкруги. Кримські степи, обпалені сонцем, запорізькі поля в соняшниковім світі, карпатські величні гори з засніженими верхівками – вся ця краса поряд і породжує святе відчуття рідного краю.
Кожна людина з великою любов’ю згадує те місце, де вона народилася. І, перебуваючи за кордоном тимчасово чи проживаючи там, починає більше цінувати Батьківщину.
Я вірю в силу думки нашого народу, в мужність наших чоловіків і красу наших жінок. Не треба сподіватися ні на кого, кожен повинен робити все сам, будувати майбутнє, адже доля України в наших руках. Виховання в собі національної свідомості неодмінно призведе до розквіту добробуту народу. Рідна мова така співуча, солов’їна,мелодійна. Це мова землі й вітру, сонця, росинки й травинки. Вона допомагала вистояти в тяжкі часи, не дала обірватися національним струнам. Вона черпає силу в душі людській, і, доки є любов у серцях наших, буде розквітати й мова наша, будуть поважати й знати її інші народи.
Життя в Україні – не тільки велика честь, а й велика відповідальність. Адже ми-продовжувачі прекрасних традицій наших дідів, творці майбутнього України.
Я українець! Пишаюся цим! Я вчуся захищати, рятувати людей і думаю, що ця добра справа допоможе мені зробити свій внесок у розвиток моєї Батьківщини.
^ Наверх