на головну
укррусангл

Вибори ректора

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оголошує конкурс на заняття посади ректора Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які: вільно володіють українською мовою, мають учене звання професора та науковий ступінь доктора наук, стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років, проходять службу цивільного захисту.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Дата виборів – 5 квітня 2017 року.

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву; особовий листок з обліку кадрів з фотографією; автобіографію; копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання; довідку центральної лікарсько-експертної комісії ДСНС України про стан здоров'я та придатність до служби; копію паспорта, засвідчену претендентом; копію послужного списку.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента або нотаріально.

Прийом документів здійснюється за адресою:
01601, м. Київ, вул. О. Гончара, 55-а.
Телефон для довідок: (044) 202-32-43, 247-30-70.

 

Передвиборча програма кандидата на посаду ректора Національного університету цивільного захисту України Садкового Володимира Петровича

 

Протоколи

 

 

Зразки списків виборців

^ Наверх