на головну
укррусангл

Аналіз виконання вимог закону України «Про звернення громадян»

Аналіз виконання вимог закону України «Про звернення громадян»
у Національному університеті цивільного захисту України
за ІІІ квартал 2018 року


У Національному університеті цивільного захисту України організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому посідає пріоритетне місце в роботі навчального закладу. В університеті запроваджено систему розгляду письмових звернень громадян та особистого прийому громадян керівництвом навчального закладу. Щокварталу проводиться засідання комісії по контролю за станом дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян».
На адресу навчального закладу звертаються громадяни з усіх регіонів України.

Впродовж липня-вересня 2018 року до університету надійшло 4 звернення:
- щодо випускника НУЦЗ України Чорнобрової К.В.;
- щодо надання копії наказу;
- щодо надання дубліката диплома;
- щодо включення Олейнікова В.А. до наказу про присвоєння звання лейтенант служби ЦЗ.

Звернення були ретельно розглянуті. Авторам звернень надані компетентні роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства.
Керівним складом університету протягом ІІІ кварталу 2018 року у відповідності до встановлених днів був організований особистий прийом громадян. Під час особистого прийому розглядалися питання організації навчання, дисципліни, стану здоров’я та побуту курсантів і студентів, прийому на навчання до університету та розподіл після закінчення навчального закладу, а також прийом на роботу, переведення на іншу посаду, звільнення та ін. Всього керівним складом університету протягом ІІІ кварталу 2018 року було прийнято 27 осіб.
Організація роботи щодо розгляду звернень громадян та особистого прийому керівництвом навчального закладу здійснюється відділом адміністративної роботи і знаходиться на особистому контролі у ректора університету.
Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на засіданнях ректорату університету.
^ Наверх