на головну
укррусангл

Аналіз виконання вимог закону України «Про звернення громадян»

Аналіз виконання вимог закону України «Про звернення громадян»
у Національному університеті цивільного захисту України
за ІІ квартал 2018 року


У Національному університеті цивільного захисту України організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому посідає пріоритетне місце в роботі навчального закладу. В університеті запроваджено систему розгляду письмових звернень громадян та особистого прийому громадян керівництвом навчального закладу. Щокварталу проводиться засідання комісії по контролю за станом дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян».
На адресу навчального закладу звертаються громадяни з усіх регіонів України.

Впродовж квітня-червня 2018 року до університету надійшло 4
звернення:

- щодо видачі дубліката диплома;
- щодо надання довідки про приватизацію;
- щодо проходження навчальної практики;
- щодо випускника НУЦЗ України Чорнобрової Т.І.

Звернення були ретельно розглянуті. Авторам звернень надані компетентні роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства.

Керівним складом університету протягом ІІ кварталу 2018 року у відповідності до встановлених днів був організований особистий прийом громадян. Під час особистого прийому розглядалися питання організації навчання, дисципліни, стану здоров’я та побуту курсантів і студентів, прийому на навчання до університету та розподіл після закінчення навчального закладу, а також прийом на роботу, переведення на іншу посаду, звільнення та ін. Всього керівним складом університету протягом ІІ кварталу 2018 року було прийнято 22 особи.
Організація роботи щодо розгляду звернень громадян та особистого прийому керівництвом навчального закладу здійснюється відділом адміністративної роботи і знаходиться на особистому контролі у ректора університету.
Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на засіданнях ректорату університету.
^ Наверх