Керівництво, науково-педагогічні працівники та курсанти НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанувати пам'ять героїв, загиблих заради миру на землі, на Меморіальному комплексі "Висота маршала І.С. Конєва" зібрались жителі та гості міста. Проректор з персоналу Національного університету цивільного захисту України Вадим Попов та науково-педагогічні працівники стали учасниками урочистих церемоній покладання квітів та вшанування учасників Другої світової війни. Віддати данину пам'яті полеглим воїнам прийшли керівники Харківської обласної держадміністрації, Харківської обласної та міської рад, народні депутати, директори департаментів та начальники управлінь облдержадміністрації та міської ради, керівники районних адміністрацій, підприємств міста, представники духовенства, ветерани війни, молодь та харків’яни.

Учасники заходів вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. До  пам'ятника Скорботній Матері, братських могил та стели на Меморіальному комплексі "Висота маршала І.С. Конєва" було покладено квіти.

Урочистості відбулися на священному для кожного харків'янина місці - Меморіалі Слави. Проректор Олег Семків та науково-педагогічні працівники НУЦЗУ взяли участь у церемонії покладання квітів. Курсанти військових вишів Харкова пройшли урочистим маршем. Достойно представив Державну службу України з надзвичайних ситуацій парадний розрахунок Національного університету цивільного захисту України. Після церемонії відслужили поминальний молебень за загиблими.

Прес-служба НУЦЗУ