24 листопада  в концертному залі Victory Hall  були підбиті підсумки й нагороджені кращі гумористи Харкова в рамках проєкту «Kharkov Humor Club».

Kharkov Humor Club - це гумористина програма, яка об’єднала безліч заходів таких, як  регіональна ліга КВК «Vostok.ua», Stand Up, «Вечірнє шоу», школи гумору тощо, що тривали протягом цього року.

Досвідчена команда КВК «Люди в погонах» НУЦЗУ не зупинялася на досягнутому, ставши чемпіоном молодіжної ліги міста Харкова, працювала над собою, удосконалювала свої навички й упевнено крок за кроком йшла до своєї мети – бути найкращою за рейтингом проєкту Kharkov Humor Club. 

Вихованці університету неодноразово ставали переможцями різних проєктів Kharkov Humor Club. Так, переможцем конкурсу «Stand Up» став курсант 6-го курсу факультету пожежної безпеки Олег Сніжко, команда КВК університету «Люди в погонах» стала чемпіонкою V сезону регіональної ліги КВК «Vostok.ua»,  також учасники університетської команди постійно брали участь у школах гумору.

Команда КВК «Люди в погонах» виражає велику вдячність керівництву університету за підтримку та допомогу, а також всім, хто вболівав й підтримував. До нових зустрічей друзі!

 

Антон Мирошниченко, начальник клубу НУЦЗУ, прес-служба НУЦЗУ