Підготовчі курси для абітурієнтів

До відома абітурієнтів !


Національний університет цивільного захисту України як вищий навчальний заклад проводить підготовку фахівців у сфері цивільної безпеки.

Здійснення довузівської підготовки в університеті передбачає поглиблене вивчення за шкільною програмою української мови та літератури, математики та на вибір вивчення біології або історії України. Здійснюється ознайомлення абітурієнтів з особливостями майбутньої професійної діяльності, з матеріально-технічною базою пожежно-рятувальних підрозділів університету.

Підготовка абітурієнтів на курсах довузівської підготовки Національного університету цивільного захисту України відбувається на вечірній формі навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. По закінченні занять особам, які в рік вступу закінчили курси довузівської підготовки при НУЦЗ України, на відповідну спеціальність додається до 10 балів.

- спеціальності за освітнім ступенем «бакалавр» :

  • Екологія
  • Хімічні технології та інженерія
  • Технології захисту навколишнього середовища
  • Пожежна безпека
  • Цивільна безпека


Здобутий університетом досвід у підготовці громадян України до вступу у вищі навчальні заклади показав, що студенти, які пройшли довузівську підготовку, краще та швидше адаптуються до навчання вже в першому семестрі навчання.


За інформацією звертатися за телефонами (093) 940-91-29, (066)383-41-85.