День цивільного захисту в загальноосвітній школі №16 м. Харкова

18 квітня співробітники кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки разом зі студентами та курсантами факультету оперативно-рятувальних сил провели День цивільного захисту в загальноосвітній школі № 16 м. Харкова. Учням розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та актуальність професії рятувальника. 

Разом зі школярами був відпрацьований алгоритм дій та надання домедичної допомоги при отруєнні грибами, парами ртуті, укусах отруйних плазунів, бджіл та ос. Не зайвим також виявилось навчання учнів правилам поведінки на воді в літній період та порядку дій у випадку, якщо заблукали у лісі.

Також дітям була представлена показова хіміко-технічна програма дослідів з теми «Хімічні реакції речовин у побуті» та «Спеціальний захисний одяг».

В рамках проведення дня цивільного захисту співробітники кафедри ознайомили учнів з основними історичними відомостями про університет, розповіли  правила прийому на навчання за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями та спеціальностями. Учні отримали агітаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна для майбутніх абітурієнтів інформація.

Прес-служба НУЦЗУ