Проведення Дня цивільного захисту у харківських школах триває

19 квітня   представники  Національного  університету цивільного захисту України підполковник служби цивільного захисту Михайловська Юлія, ад’юнкт кафедри пожежної профілактики в населених пунктах та магістри управління лейтенант служби цивільного захисту Анфілов Владислав і лейтенант служби цивільного захисту Власенко Андрій взяли участь у проведенні тематичних уроків життєдіяльності для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області.

Захід був покликаний навчити учнів поводитись так, щоб власними вчинками не спричинити біду або не потрапити у прикру ситуацію та не нашкодити собі та оточуючим. В рамках зустрічі представники НУЦЗУ поспілкувалися із школярами про пожежі, причини їх виникнення та наслідки, до яких вони можуть призвести. Також школярам нагадали правила безпеки в побуті та школі. Активна участь дітлахів у заході засвідчила, що в школярів є певна база знань щодо правил безпеки, які вони охоче демонстрували під час зустрічі.

З метою заохочення учнів 10-11 класів навчального закладу до професії рятувальника, Михайловська Юлія розповіла про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок вступу і проходження навчання у вищому навчальному закладі ДСНС України. Усім присутнім було продемонстровано  відеоматеріал про Національний університет цивільного захисту України. Увага акцентувалась на якісному та сучасному рівнях підготовки вихованців вищого навчального закладу, комфортних умовах проживання, повного державного забезпечення, гарантованого працевлаштування випускників та інше.

Керівники навчального закладу та школярі отримали агітаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна щодо Правил пожежної безпеки в побуті та школі, дії на випадок пожежі та інформація стосовно підготовки та вступу до Університету.

 

Прес-служба НУЦЗУ