15.05 - курсанти НУЦЗУ відпрацюють навички з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру

15 травня з 9.00 до 11.00 на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбудуться комплексні тактико-спеціальні навчання з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Учасниками навчань стануть науково-педагогічні працівники, курсанти випускних курсів факультетів та слухачі магістратури управління Національного університету цивільного захисту України, представники ГУ ДСНС України у Харківській області, Оперативно-рятувальної служби міста Харків, кінологічного загону.

Метою навчань стане відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів під час виконання завдань за призначенням, органів управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, а також порядок залучення та використання чергового підрозділу університету до ліквідації наслідків НС.

Під час комплексних навчань курсанти під керівництвом досвідчених науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти відпрацюють такі навчальні питання, як організація управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру, гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт під час аварій на авіаційному транспорті, організація рятувальних робіт з поверхів будівель, гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайної ситуації на водних об’єктах, а також проведення піротехнічних і рятувальних робіт в осередку хімічної аварії та у зруйнованій будівлі.

Захід відбудеться за адресою: вул. Баварська, 7. Початок о 9.00.

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 17.00 14 травня за тел.: (057)707-34-59.

Передбачається курсування трансферу 15 травня, збір о 08.00 на вул. Алчевських, 52/54 (біля навчальної пожежно-рятувальної частини).

Національний університет цивільного захисту України