На базі НУЦЗУ рятувальники Харкова підвищують свої професійні навички з порятунку потерпілих в непридатному для дихання середовищі

13-16 травня на базі навчально-тренувального комплексу Національного університету цивільного захисту України тривають планові тренування підрозділів ДСНС міста Харків у непридатному для дихання середовищі. Метою проведення заходу є підвищення рівня готовності до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу караулів, перевірка практичних навичок газодимозахисників, адже саме на них покладене найважливіше завдання – розвідка, рятування людей, гасіння пожеж та евакуація матеріальних цінностей.

На першому етапі відпрацьовуються вправи щодо порятунку постраждалих у задимленому середовищі, пошуку та евакуація матеріальних цінностей.

На другому етапі створюються мобільні пункти деконтаменації, а саме: проводяться медико-санітарні заходи з метою усунення хімічних та біологічних агентів з поверхні захисного обладнання рятувальників після їх роботи у хімічно-небезпечному середовищі.

Прес-служба НУЦЗУ