На навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ за командою "Збір" було піднято особовий склад перших курсів

За задумом, о 03.00 08.06.2019 року до ОДС ОКЦ служби порятунку «112» у м. Харків поступила інформація щодо виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру. О 02.30 у районі селища Малинівка Чугуївського р-ну Харківської області поблизу залізничної станції «Малинівка» відбувся аварійний схід з рейок цистерни з аміаком, що призвело до розливу небезпечної хімічної речовини у навколишнє середовище.

З метою здійснення марш-переходу в район виникнення надзвичайної ситуації о 4.00 начальник табірного збору Олег Семків провів підйом особового складу за командою „Збір”.

Керівник заняття - викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Євген Макаров провів організаційні заходи щодо виконання команди „Збір”, екіпіровки особового складу та поставлення задачі на марш-перехід до району виникнення надзвичайної ситуації.

Зі складу перших курсів набору 2018 року було сформовано шість аварійно-рятувальних груп на чолі з керівництвом курсів та командирами навчальних взводів.

Всі аварійно-рятувальні групи поставлене завдання виконали у повному обсязі. Однією з кращих виявилась група ПБ-18-412 факультету пожежної безпеки на чолі з командиром навчального взводу Володимиром Крадожоном, яка подолала встановлений маршрут за 1 год. 08 хв. 50 сек., ІІ місце посіла група ПБ-18-411 на чолі з командиром взводу Синявіним В.С. з результатом 1 год. 10 хв. 55 сек. та ІІІ місце - група ПГПБк-18-211 на чолі з командиром навчального взводу Зиміним С.І. з результатом 1 год. 13 хв. 09 сек.

За підсумками заняття можна сказати, що поставлені завдання особовий склад табірного збору виконав у повному обсязі та продемонстрував при цьому добрі теоретичні знання та вміння застосовувати їх на практиці. Це заняття стало черговим етапом у підготовці спеціалістів рятувальної справи для підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Студентська рада факультету пожежної безпеки