Науковці НУЦЗ України взяли участь у роботі XVIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех–2019»

8 жовтня розпочала роботу XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2019». Представники наукової спільноти Національного університету цивільного захисту України взяли активну участь у її роботі. Очолив делегацію науковців – проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту, д.т.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Володимир Андронов.

Інноваційність виставкової експозиції університету була високо оцінена Головою ДСНС України - генерал-лейтенантом служби цивільного захисту Миколою Чечоткіним. Він зазначив, що більшість експонатів - це унікальні розробки, які не мають вітчизняних аналогів та вкрай необхідні у повсякденній діяльності аварійно-рятувальних підрозділів.

В рамках першого дня виставки відбулося пленарне та секційні засідання 21-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції рятувальників, під час яких, за участі працівників НУЦЗУ, обговорювалася низка актуальних питань з реформування та ефективного функціонування системи цивільного захисту України.

 Володимир Андронов зробив цікаву та змістовну доповідь. 10 жовтня заплановано доповіді науковців НУЦЗУ в рамках секційних засідань та круглого столу з широкого кола питань сфери цивільного захисту.