Команда-чемпіон КВК «Люди в погонах» НУЦЗУ взяла участь у ХХ фестивалі Харківської відкритої міської молодіжної ліги

8 жовтня  команда КВК НУЦЗУ «Люди в погонах» була запрошена  на гру та удостоєна  першою вийти на сцену і відкрити ХХ фестиваль Харківської відкритої міської молодіжної ліги, як чемпіон минулого сезону.  Веселі та кмітливі вихованці університету побажали всім командам творчого натхнення, гарних жартів і, звісно, тільки перемог, а особливо молодим, починаючим гумористам, адже для когось це вже 20 фестиваль, а для когось він тільки перший.

Минулий сезон молодіжної ліги команда провела дуже продуктивно, протягом якого вдалося значно поповнити скарбничку трофеїв Національного університету цивільного захисту України: перемога в етапових іграх 1/8,1/4 а також в «Зимовому Кубку» та «Кубку кохання» -  і, звісно, перемога у фіналі.

Після чемпіонства в Харківській відкритій міській молодіжній лізі КВК сезону 2018-2019 року команда КВК університету «Люди в погона»  продовжила свій творчий шлях на вищому рівні - регіональній лізі КВК «Vostok.ua», де вже зіграла в 1/4 фіналу й з легкістю пройшла до півфінальної гри.

Побажаємо успіху нашій команді нових перемог, й пам’ятайте, що рятувальники і сміх подовжують життя.

Антон Мирошниченко, клуб НУЦЗУ