На базі Національного університету цивільного захисту України відбувся ІІІ етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

10 жовтня на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся ІІІ Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту «Естафета поколінь». Учасниками урочистого патріотичного заходу стали заступник Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту - начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Олександр Алімов, ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий, особовий склад органів і підрозділів ДСНС України, які виконували завдання у зоні АТО, представники територіальних органів і підрозділів ДСНС України, керівництво, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти НУЦЗУ, почесні гості, ветерани, представники громадськості.

У рамках акції відбулося нагородження відзнаками Асоціації кращих працівників територіальних органів і підрозділів цивільного захисту за особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності.

Так, Почесною відзнакою Асоціації «Орденом – ЧЕСТЬ І СЛАВА» нагороджено Миколу Золочевського, викладача-методиста – начальника караулу НУЦЗУ; Станіслава Литовченка, водія-сапера Головного управління ДСНС у Донецькій області; Олександра Черкашина, викладача кафедри пожежної та рятувальної підготовки НУЦЗУ.

Почесною відзнакою Асоціації «Медаллю – Герой рятівник» відзначені Максим Веклич, командир відділення Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області; Олександр Дегтярьов, пожежний-рятувальник Головного управління ДСНС у Харківській області; Андрій Ейхвальд, водій Головного управління ДСНС у Запорізькій області; Михайло Свиридов, командир відділення Головного управління ДСНС у Донецькій області; Євген Сєров, старший пожежний-рятувальник Головного управління ДСНС у Харківській області.

Почесною відзнакою Асоціації «Медаллю – ЗА ДОБЛЕСТЬ І ЗВИТЯГУ» заохочено Івана Беспятого, начальника рятувального відділення Головного управління ДСНС у Луганській області; Єгора Горошка, начальника відділення Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС; Віталія Дзьоха, водія-кранівника Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Андрія Терехова, начальника відділення-екскаваторника Головного управління ДСНС у Полтавській області; Максима Чарку, пожежного-рятувальника Головного управління ДСНС у Запорізькій області; Віталія Цуверкалова, старшого водолаза-сапера Головного управління ДСНС у Луганській області; Юрія Шкуренка, начальника відділення спеціальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.

Почесною відзнакою Асоціації «Медаллю – ЗА ВІДВАГУ НА ПОЖЕЖІ» нагороджено Максима Корогодіна, водія Головного управління ДСНС у Полтавській області.

Багато співробітників ДСНС, курсантів та студентів НУЦЗУ було нагороджено Почесною грамотою та Грамотою Асоціації, а також оголошено Подяку Асоціації.

Цей захід був започаткований у 2015 році Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту.  Метою цього заходу є активізація духовного, соціально-культурного потенціалу особового складу, сприяння патріотичному вихованню та професійному становленню молодих працівників.

За цей період відзнаками Асоціації, серед яких «Орден - «ЧЕСТЬ І СЛАВА», медалі «ГЕРОЙ-РЯТІВНИК», «ЗА ДОБЛЕСТЬ І ЗВИТЯГУ», «ЗА ВІДВАГУ НА ПОЖЕЖІ» нагороджено  понад сто  осіб рядового і начальницького складу, працівників ДСНС України.

Учасників та гостей свята вітали творчі колективи НУЦЗУ: вокальний «Аніма» під керівництвом Тетяни Репіної, танцювальний “Флейм” під керівництвом Віктора Кульбакіна, театральна студія «Лицедії». Захід супроводжував духовий оркестр університету.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова