Представниця НУЦЗУ перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії

12 листопада у Національному університеті харчових технологій відбулася підсумкова Всеукраїнська студентська науково-практична конференція XIV Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії. Загалом, у всеукраїнському конкурсі взяли участь понад 60 молодих науковців з різних регіонів нашої держави. Активними учасниками заходу стали студенти та співробітники Національного університету цивільного захисту України. 
За результатами наукової роботи «Упаковка боєприпасів у системі військової логістики» журі конкурсу присудило Диплом I ступеня здобувачеві вищої освіти Анні Капустник, яка навчається на факультеті техногенно-екологічної безпеки за освітньою програмою «Технології захисту навколишнього середовища». Науковий керівник роботи – завідувач кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища кандидат технічних наук, доцент Володимир Колосков. Велику цікавість викликали у фахівців пакувальної індустрії викладені у роботі результати, що стосуються забезпечення високого рівня безпеки та боєготовності сил оборони України у сфері поводження з боєприпасами.

 

Кафедра прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища, прес-служба НУЦЗУ