Майбутній еколог НУЦЗУ отримав позитивне рішення пройти професійне стажування на базі провідного підприємства Франції з виробництва органічної продукції

10 листопада у рамках 2019 року співробітництва з Федерацією обміну Франція — Україна (ФОФУ) відбулася зустріч французьких колег із представниками кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки. У ході зустрічі було ухвалено угоду про співробітництво Асоціації "Співпраця Пуату-Шарант – Україна", яка входить до складу ФОФУ.

До складу ФОФУ входять 14 Асоціацій – членів, які проводять свою діяльність у двох напрямах: гуманітарному та співпраці. Гілка співпраці та розвитку допомагає всім бажаючим українським здобувачам вищої освіти познайомитися із Францією, здійснити обмін науковими досягненнями із французькими студентами, а також отримати додаткову освіту у Франції.

Стажування за кордоном стосується різноманітних секторів діяльності, які є частиною навчального процесу і проходять в рамках угоди з університетами. Здобувачам вищої освіти надають можливість проходити стажування та працювати над звітом. Після закінчення цього періоду підбивається підсумок, який дозволяє оцінити їх прогрес тих, хто пройшов стажування, і перспективи майбутнього розвитку. Цей шлях може надати доступ до додаткових освітніх програм у Франції та відповідальних посад міжнародного рівня. Викладачі-науковці також можуть поповнити свої знання.

Для українських здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників НУЦЗ України є можливість пройти курс, який складається з 2 етапів:

1 – лінгвістичне стажування у французькій сім’ї або ознайомлювальне стажування (влітку);

2 – професійне стажування або стажування у навчальному закладі протягом навчального року.

Для французьких студентів навчальних закладів-партнерів це можливість ознайомитись з українським професійним досвідом за різними напрямами.

Вони застосують спільно свої компетенції для якісної реалізації цієї програми.

У рамках такої співпраці студент факультету техногенно-екологічної безпеки Володимир Байдужий успішно пройшов співбесіду із представниками Асоціації "Співпраця Пуату-Шарант – Україна", яка входить до складу ФОФУ, та отримав позитивне рішення проходити професійне стажування на базі провідного підприємства Франції з виробництва органічної продукції.

 

Прес-служба НУЦЗУ, кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки