Представник кафедри НУЦЗУ взяв участь у тренінгу компанії «Environics», що відбувся в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбувся  тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС з теми «Основні операції та порядок користування переносним хімічним аналізатором ChemPro100i». Тренінг провів представник виробника компанії «Environics» (Фінляндія) - менеджер з проведення тренингів, спеціалист з РХБЯ безпеки Лейкас Тоні Мікко Тапіо.

У заході взяв участь представник Національного університету цивільного захисту України, викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Євген Слепужніков.

Учасниками тренінгу також стали представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, ГУ ДСНС України у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Хмельницькій, Донецькій та Луганській областях.

Під час проведення тренінгу учасники ознайомилися з практичним використанням та обслуговуванням приладу ChemPro100i, отриманого у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ».

Представник виробника компанії «Environics» (Фінляндія) менеджер з проведення тренінгів, спеціаліст з РХБЯ безпеки Лейкас Тоні Мікко Тапіо вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати.

Прес-служба НУЦЗУ