У межах навчального процесу - про Місяць жіночої історії

Березень у багатьох країнах світу асоціюється з Місяцем жіночої історії (Women's History Month). Мета ініціативи - розповісти про сторінки жіночої історії, активізувати дискусії про дотримання прав жінок, сприяти досягненню цілей ґендерної рівності та підкреслити внесок жінок у розвиток суспільства.

У межах дисциплін «Вступ до фаху» та «Культура безпеки», вивчаючи тематику Цілей сталого розвитку (Ціль 5. Гендерна рівність) та особливостей прав жінок у трудовій діяльності, вихованці факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ на чолі із доцентом кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою протягом березня відвідували Центр ґендерної культури - місце, де кожна людина, незалежно від віку, соціального статусу та роду занять, може отримати базові гендерні знання, дізнатись про права людини, дискримінацію за ознакою статі, зрозуміти широкий спектр ґендерної проблематики як в Україні, так і у світі загалом.

Одним із проектів Центру є Музей жіночої і ґендерної історії - перший та єдиний в Україні інтерактивний майданчик для апробації інноваційних форм ґендерної просвіти, що збирає та зберігає експонати (на сьогодні понад 3 тис.), які демонструють процес ґендерного конструювання та маніпуляцій, що відбуваються у суспільстві.

Цей Музей і став осередком організації навчального процесу для вихованців факультету техногенно-екологічної безпеки за означеною тематикою.

Прес-служба НУЦЗУ