У НУЦЗУ відбулися попередній захист та захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

У зв’язку з послабленням карантину та дозволом Міністерства освіти і науки України на проведення засідань спеціалізованих вчених рад 2 липня 2020 року об 10.00 було прийнято до розгляду дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління Куриська Ігора Васильовича з теми «Організаційно-правові механізми розвитку кадрового потенціалу закладів вищої освіти». Науковий керівник – начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.

Також об 11.00 розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальностями «Механізми державного управління» та «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представила своє дослідження Грень Лариса Миколаївна з теми «Механізми державного управління професійно-технічною освітою України». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Мороз Володимир Михайлович.

Цього ж дня успішно захистив своє дисертаційне дослідження Кізян Руслан Володимирович з теми «Механізми державного управління системою антитерористичної безпеки України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, начальник кафедри військово-соціального та психологічного забезпечення оперативно-тактичного факультету Бєлай Сергій Вікторович,

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Прес-служба НУЦЗУ